Мешканці будинку для літніх людей отримали новорічні подарунки

29.12.2017
Мешканці будинку для літніх людей отримали новорічні подарунки

Напередодні зимових свят представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області провідали своїх підопічних з Грушинського будинку для літніх людей, що у Первомайському районі. Доброчинці привітали стареньких з Новим роком і кожному вручили по подарунку.

В останні дні 2017 року у закладі панує атмосфера передчуття свята: яскраво вбрана ялинка виблискує різнокольоровими вогниками, бабусі й дідусі причепурені та схвильовані в очікуванні гостей. До потрапляння у цей будинок більшість стареньких зустрічала Новий рік на самоті, у порожній хаті, а сьогодні вони оточені друзями і турботливим персоналом, зігріті увагою небайдужих людей.

«Вони з нетерпінням чекають на свято, на гостей і вже не один раз питали, чи будуть їм на Новий рік подарунки. І ось наші друзі з Фонду соціального розвитку привезли для дідусів та бабусь презенти, а пізніше для них буде влаштовано концерт з Дідом Морозом і Снігуронькою, святковий стіл. Тож новорічний настрій ми їм забезпечимо», - каже завідуюча закладом Анна Воловик.

Зараз у будинку для літніх людей мешкає 15 осіб – 9 жінок і 6 чоловіків. Кожному  з них представники Фонду вручили пакунки з теплими ковдрами, солодощами і фруктами. Благодійники обмінялися зі старенькими новорічними привітаннями, а одна з бабусь – 83-річна Катерина Ферсантівна – ще й потішила гостей піснею та веселою гуморескою. Жінка зізналася: цей заклад кардинально змінив її життя – і змінив на краще.

«Я живу як у бога за пазухою, чесне слово! До цього я жила у селі сама, 24 години на добу сама, а мені хотілося у гурт, тож попросилася у цей будинок.  Тут зі мною в кімнаті 5 чоловік, люди дуже хороші, живемо ми добре. У нас телевізор є, надвір виходимо гуляти, співаємо, у карти граємо,  читаємо книжки. Я господу богу вдячна, що потрапила сюди!», - зазначає Катерина Ферсантівна.

«Ми дуже раді чути такі відгуки, раді бачити бабусь і дідусів усміхненими, задоволеними. Дякуємо колективу закладу за турботу про стареньких і за тепле, родинне ставлення до них. Саме на такий результат ми і сподівалися, коли разом з Первомайською районною радою створювали цей будинок для літніх людей. Ми пишаємося цим закладом – він завжди буде знаходитися у зоні нашої особливої уваги», - запевняє голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Нагадаємо, будинок для літніх людей у селі Грушине Первомайського району відкрився восени 2016 року. Заклад було створено на кошти районного і місцевих бюджетів, а також Фонду соціального розвитку.