Мешканців будинку для літніх людей забезпечено окулярами

28.04.2017
Мешканців будинку для літніх людей забезпечено окулярами

 

Благодійники виконали обіцянку: самотнім стареньким, які мешкають у соціальному закладі в селі Грушине Первомайського району, передано окуляри для читання. Оптичні прилади були виготовлені для кожного індивідуально за рецептами, які виписала під час виїзної консультації висококваліфікований лікар-офтальмолог.     

У свої 78 років Емма Богданівна вперше одягає окуляри – бачить бабуся погано, але можливості скорегувати зір у неї не було. Сьогодні ж обличчя старенької світиться від радості: вона знову може читати улюблені книжки. Пенсіонерка живе у будинку для літніх людей майже з самого його відкриття, і читання – одна з небагатьох доступних жінці розваг.

«Хочеться пригадати своє дитинство, знову відчути себе маленькою дівчинкою. Тож я буду читати дитячі казки – дуже їх люблю», - зізнається бабуся.

Окрім Емми Богданівни, окуляри отримали ще три мешканці закладу, які також потребували оптичної корекції зору. Пенсіонери одразу примірили обновки та взялися читати газети, щоб випробувати окуляри на практиці. Усі лишилися дуже задоволені результатом.

«Для наших підопічних це велика радість. Дякуємо нашому партнеру, Фонду соціального розвитку Харківської області, за увагу до стареньких. Їм важливо знати, що вони не забуті, що про них дбають», - каже завідуюча закладом Анна Воловик.  

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області брав безпосередню участь у створенні цього будинку для літніх людей, тепер він надає всебічну підтримку його мешканцям.

«Ці бабусі й дідусі багато років тяжко працювали: обробляли поля, доїли корів, навчали сільських дітлахів, а тепер вони змушені доживати свій вік на самоті. Наша задача – забезпечити їм гідну старість, потішити та підтримати у скрутну годину», - зазначає координатор Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко.

Будинок для людей похилого віку було створено у селі Грушине Первомайського району на базі колишнього дитячого садка. Заклад відкрився після капітального ремонту восени 2016 року. На сьогодні тут мешкає сім пенсіонерів, усього ж у будинку можуть одночасно проживати  16 чоловік. 

Фото