«Металіст 1925»: вболіваємо за народну команду

29.08.2017
«Металіст 1925»: вболіваємо за народну команду

 

Обіцяно – виконано: футбольний клуб «Металіст 1925» не тільки успішно перейшов з аматорського чемпіонату до професійного, але й вибився у лідери. За результатами восьми турів команда, одним зі спонсорів якої є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, займає першу сходинку у турнірній таблиці Другої ліги.

З моменту офіційної презентації ФК «Металіст 1925» минув лише рік, а новостворена команда вже зробила кілька впевнених кроків на шляху до своєї головної мети – гри у Прем’єр-лізі. Стартувавши як аматор, клуб виконав усі вимоги ФФУ та отримав акредитацію у професійному чемпіонаті. І хоча дебют у Другій лізі вийшов не дуже вдалим – «Металіст 1925» зазнав поразки у перших двох матчах, харківські футболісти змогли зібратися та здобути в подальшому шість перемог поспіль. Наразі команда є лідером турнірної таблиці, випереджаючи своїх найближчих суперників на два очки. Цей успіх став можливий завдяки величезній волі до перемоги, повній самовіддачі гравців, а також підтримці вболівальників і спонсорів клубу, зазначає засновник ФК «Металіст 1925» Сергій Стороженко.

«Ми дуже раді партнерським відносинам з Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, раді, що поряд з його медичними, дитячими, просвітницькими проектами знайшлося місце і для нашого народного клубу. Треба окремо відзначити велику особисту участь у становленні ФК «Металіст 1925», просуненні його по турнірній таблиці, набутті професійного статусу такої видатної людини, як Дема Валерій Іванович. Наш уклін йому, висловлюємо щиру подяку за допомогу нашому клубу. Ми, в свою чергу, будемо все робити для того, аби у наступному сезоні підвищитися в класі і бути у Першій лізі», - каже Сергій Стороженко.

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області підтримує «Металіст 1925» з грудня минулого року. Кошти, які Фонд виділяє щомісяця, йдуть на забезпечення повсякденних потреб команди: харчування футболістів, придбання нової екіпіровки, оренда тренувальних приміщень, виїзди в інші регіони для проведення календарних матчів тощо. Фінансова підтримка розповсюджується і на молодіжний клуб «Металіст Юніор».

«Для Харківщини, яка вимушено стала футбольним аутсайдером, клуб «Металіст 1925» – це шанс повернутися у великий футбол. І його обов’язково треба використати! Сьогодні ми є свідками становлення дійсно народної команди, яка належить всій футбольній спільноті Харківщини. Віримо у велике майбутнє «Металіста 1925» і чекаємо на нові перемоги!», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.

Чемпіонат України з футболу серед команд Другої ліги наближається до екватору. Вже 30 серпня на ФК «Металіст 1925» чекає відповідальний матч, в ході якого харківський клуб прийматиме свого найближчого суперника – новокаховську «Енергію». 4 вересня «Металіст 1925» зіграє у гостях з «МФК Миколаїв-2», а 10 вересня у Харкові відбудеться останній матч першого кола: харків’яни зустрічатимуть команду «Інгулець-2» з Кіровоградщини. Запрошуємо всіх шанувальників футболу на стадіон «Металіст» підтримати харківську народну команду!