На Барвінківщині вийшло в ефір «Слобожанське ФМ»

11.12.2018
На Барвінківщині вийшло в ефір «Слобожанське ФМ»

Мовлення у Барвінківському районі розпочато! Телерадіокомпанія «Слобожанське ФМ», заснована Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, вже в ефірі на частоті 103,4 FM. Це перше і єдине в районі радіо, сигнал якого покриває навіть найглухіші куточки Барвінківщини.

Водій агрофірми «Подолівська» Андрій Власенко майже постійно за кермом. Кожного дня він возить на роботу та з роботи працівників із навколишніх сіл: Олександрівки, Григорівки, Іванівки, Грушевахи, Іллічівки та інших. Не нудьгувати в дорозі Андрію Івановичу допомагає музика – він завжди тримає в мікроавтобусі флешку з улюбленими піснями. Тепер ця флешка йому не потрібна, адже на Барвінківщині нарешті запрацювало радіо – розпочало мовлення «Слобожанське ФМ».

«До цього у нас радіо не було, хіба що деінде «ловило» радіостанцію сусіднього Краматорська. А зараз їдеш – всюди є покриття, можна слухати музику досхочу, - каже водій Андрій Власенко. – У моєму автобусі їздять і робітники, і пайовики – усі задоволені, відгуки про радіо дуже схвальні. А я, мабуть, більше за всіх радію, адже весь час за кермом».

«Слобожанське ФМ» недарма має девіз «Своє радіо»: воно транслюватиме передусім місцевий контент. Вже найближчим часом в його ефірі з’являться новини Барвінківщини, інформаційні та рекламні оголошення, привітання, програми по заявках.

«Для нашого району це дійсно подія. Люди налаштовуються на хвилю радіо «Слобожанське ФМ», дякують за гарний настрій та музику, дехто вже навіть надсилає оголошення. Кажуть, що це казковий подарунок до Нового року», - зазначає Дарина Ємець, представник ТРК «Слобожанське ФМ» в Барвінківському районі.

Тим часом тривають приготування до початку мовлення на Балаклійщині та Великобурлуччині. Радійники обіцяють, що «Слобожанське ФМ» вийде в ефір у цих районах до кінця поточного року.