На Близнюківщині передплачено газету для малозабезпечених селян

27.03.2017
На Близнюківщині передплачено газету для малозабезпечених селян

 

Майже шістсот пенсіонерів, які мешкають у Близнюківському районі, будуть безкоштовно отримувати газету «Нове життя» у другому кварталі 2017 року. Видання для них передплатив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Газета «Нове життя» – єдине ЗМІ на території  Близнюківського району. Саме з її сторінок місцеві мешканці дізнаються про найцікавіші події краю, про важливі законодавчі зміни у країні. Тираж видання перевищує 3 тисячі екземплярів – це дозволяє охопити практично весь район. Завдяки благодійникам газету безкоштовно отримуватимуть 575 пенсіонерів – це ті ж самі люди, для яких Фонд оформлював передплату на перший квартал цього року.

«Коли закінчувалася передплата на перший квартал, читачі почали телефонувати до редакції та просити продовжити передплату. Більшості пенсіонерів газета не по кишені, тож їм лишається сподіватися тільки на благодійну допомогу, - зазначає головний редактор газети «Нове життя» Ірина Воронкіна. – Оскільки наша газета роздержавилася, ми запропонувала Фонду соціального розвитку Харківської області укласти угоду про соціальне партнерство – саме в рамках цієї угоди і було оформлено передплату. І читачі, і редакція дуже за це вдячні».  

Нагадаємо, раніше Фонд передплатив журнали для Близнюківської районної бібліотеки для дітей. Заклад отримуватиме дитячі видання протягом усього 2017 року.