На Первомайщині дітлахів розважили спектаклем і пригостили морозивом

01.06.2017
На Первомайщині дітлахів розважили спектаклем і пригостили морозивом

У День захисту дітей доброчинці побували у селах Олексіївка та Біляївка Первомайського району, де привітали зі святом місцевих школярів і вихованців дитячих садочків. Звісно ж, гості приїхали не з порожніми руками: дітлахам роздали смаколики, а також показали цікаву виставу.

Першокласниця Соня, яка навчається у Біляївському НВК, весело сміється, витираючи з обличчя «вуса» з морозива. Дівчинка у захваті від того, що свято почалося з найприємнішого – з десерту.     

«Я дуже люблю морозиво, але їм його не так часто, як хотіла би. Дякую за частування!», - каже школярка.

Після солодкого на дітлахів чекав ще один сюрприз – вистава «Аліса в Країні чудес», яку підготували студенти Української Академії Лідерства. Молоді люди представили на суд юних глядачів власну інтерпретацію однойменного твору Льюїса Керрола, закцентувавши увагу на найважливіших лідерських цінностях. І у Біляївці, і в Олексіївці прем’єра пройшла з неймовірним успіхом: діти дивилися спектакль з відкритими ротами. По закінченні вистави маленькі глядачі обступили студентів-акторів з усіх боків і не хотіли відпускати.

«Мені дуже сподобався спектакль, особливо хлопець, який грав білого кролика. Цей спектакль вчить бути самим собою, бути справжнім, творчим, а головне – розумним», - ділиться враженнями учень Олексіївського НВК Богдан.

Свято, в якому взяли участь три сотні дітлахів, відбулося за підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та компанії AgroGeneration. Вони запросили і привезли на Первомайщину студентів Української Академії Лідерства, а також подбали про солодке частування.

«Діти – це наша найбільша цінність, і нам, дорослим, хочеться дарувати їм радість, давати найкраще. Сільські дітлахи не так розбалувані розвагами, як їхні міські однолітки, тому ми намагалися зробити для них особливе свято – веселе і корисне», - зауважує координатор Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко.

 «Ми дуже вдячні за таке свято для наших дітей. Приємно, що для Фонду це не одноразовий захід, а довготривала програма, дію якої ми відчуваємо протягом всього року», - зазначає директор Олексіївського НВК Лариса Семеруніна.