На Первомайщині обговорили тонкощі електронного декларування

10.03.2017
На Первомайщині обговорили тонкощі електронного декларування

 

Відбувся черговий інформаційний семінар, організований Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області. Цього разу захід було проведено для представників органів місцевого самоврядування Первомайського району.

Експерт Фонду Олег Конотопцев завітав на Первомайщину з доповіддю на найактуальнішу тему цієї весни – електронне декларування доходів, майна та витрат. З’ясувалося, що більшість місцевих депутатів і чиновників підготувалися до цієї процедури та отримали цифрові підписи, а дехто вже і декларацію заповнив. Втім, питань все одно залишилося багато.

«В основному людей цікавить, що треба декларувати, а що – ні. Наприклад, чи вносити до декларації земельну ділянку, якщо є рішення сесії про її виділення, але документи ще не оформлені. В таких випадках я раджу все ж таки декларувати землю з посиланням на відповідне рішення сесії», - каже експерт Фонду Олег Конотопцев.

«Чудовий семінар, дуже цікавий, інформативний. Хотілося б, щоб частіше такі заходи відбувалися у Первомайському районі. Зокрема, було б корисно висвітлити тему децентралізації, обговорити земельну реформу, питання формування бюджету», - зауважує депутат Первомайської районної ради Андрій Підлубний.

Найближчим часом експерти Фонду планують провести інформаційні семінари у Нововодолазькому та Балаклійському районах.

Фото