На Первомайщині відзначили кращих хліборобів

21.08.2019
На Первомайщині відзначили кращих хліборобів

Жнива-2019 у Первомайському районі радують результатом: аграрії зібрали 132 тисячі тонн зерна – на 47 тисяч тонн більше, ніж торік. З щедрим урожаєм місцевих сільгосппрацівників привітали на традиційному святі керівники району та благодійники.

З полів Первомайщини вже зібрані ранні зернові та зернобобові культури. Цього року погода була більш прихильною до хліборобів, тож і результат відповідний. Трохи завадила червнева спека, але вона не позначилася суттєво на врожаї. Та навіть за сприятливих погодних умов вирощувати хліб непросто, зізнаються аграрії. Це кропітка праця, що потребує сумлінності та злагодженості зусиль. Тому кожного року Первомайщина обов’язково вшановує своїх годувальників-хліборобів та дякує їм за відданий труд.

«Не в усіх районах зберіглася ця традиція, але для нас підбиття підсумків жнив – велике свято. Бо герої повинні знати, що вони герої!», - каже про хліборобів заступниця голови Первомайської РДА Тетяна Руденко.

Ветеранів сільськогосподарської праці, а також робітників і підприємства, що показали найвищі результати, відзначили грамотами, цінними призами та грошовими преміями. Серед кращих – комбайнер Андрій Тюлькін з агрофірми «Україна Нова». Це підприємство є одним з донорів Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

«Для мене велика честь – особисто подякувати тим, хто вирощує хліб. У дощ і сніг, у спеку та мороз ви турбуєтеся про поля, оберігаєте кожне зернятко, щоб воно проросло та дало гарний врожай. Нехай ваші зусилля винагороджуються стократно! Достатку, злагоди та щастя вашим родинам», - побажав аграріям Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Попереду у хліборобів ще багато роботи: збір пізніх культур, підготовка полів до зими. Та вже зараз можна сказати, що цей сільськогосподарський рік на Харківщині вдалий.