На Харківщині благодійники та департамент охорони здоров’я ХОДА уклали угоду про соціальне партнерство

28.08.2015
На Харківщині благодійники та департамент охорони здоров’я ХОДА уклали угоду про соціальне партнерство

 

Згідно з цим документом, голова правління фонду Євген Шаповал та директор Департаменту ХОДА Олександр Галацан робитимуть усе, аби надання первинної медико-санітарної допомоги населенню було більш сучасним та ефективним. 

Відповідно до укладеного договору, кожна сторона виконуватиме свою місію. Наприклад, «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області», зі свого боку, зобов’язується за власні кошти організувати спеціальні групи медиків, які надаватимуть консультативну медичну допомогу лікарням та мешканцям Харківщини на добровільних засадах та у вільний від основної роботи час. Згідно з угодою, такі групи діятимуть до кінця 2017 року. Департамент охорони здоров’я ж , у свою чергу, координуватиме роботу цих груп з різними лікарнями Харківщини та залучатиме до цієї роботи професіоналів відповідних напрямів.

Крім того, благодійна організація також зобов’язується за власний кошт дбати про те, аби мешканці Харківщини отримували безоплатні послуги у сфері надання доступної медичної допомоги первинного рівня. А саме разом з Департаментом охорони здоров’я ХОДА: сприяти запуску мобільних флюорографів та стоматологічних комплексів (які знаходяться в управлінні різних державних та комунальних лікарень); залучати до співпраці лікарів первинної ланки, в тому числі лікарів загальної практики – сімейних лікарів; дбати про популяризацію та розповсюдження результатів такого партнерства у ЗМІ; узгоджувати з профільним департаментом графіки виїзду консультаційних груп в різні населені пункти Харківщини, надавати звіти про проведену роботу у профільний департамент та відповідні заклади охорони здоров’я Харківщини.

Обидві сторони під час здійснення будь-яких заходів діятимуть згідно з українським законодавством та нормами у сфері охорони здоров’я. Угоду укладено до кінця 2017 року.