На Харківщині стартує проект для молоді від ЮНІСЕФ

14.08.2018
На Харківщині стартує проект для молоді від ЮНІСЕФ

Учасники конкурсу творів, започаткованого Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області,  мають шанс самостійно реалізувати власні ідеї щодо розвитку своїх громад. Необхідні для цього знання та кошти можна отримати завдяки програмі UPSHIFT Україна, яку запускає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Фондом «Професійний розвиток Харкова» та за підтримки Євросоюзу.

Харківщина – перший і поки єдиний регіон України, де буде впроваджено цю програму. Її реалізацією займається партнер Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області – Фонд «Професійний розвиток Харкова».     

Участь у програмі UPSHIFT Україна можуть брати молодіжні команди з 3-5 чоловік, які небайдужі до проблем своїх громад і готові запропонувати інноваційні рішення цих проблем. За допомогою тренерів команди мають розробити власні соціальні або екологічні проекти, кращі з яких отримають фінансування у сумі до 60 тисяч гривень кожен. Перед реалізацією проекти пройдуть тримісячний бізнес-інкубатор, де фахівці допоможуть учасникам вдосконалити їх напрацювання та впевнитися у життєздатності запропонованих ідей.

 «Критично важливо дати підліткам та молоді можливості, які допоможуть їм стати агентами соціально важливих змін. UPSHIFT довів свою ефективність у різних країнах. Ми щиро віримо, що в Україні він дасть старт проектам, які сповна розкриють потенціал молодих людей», - зазначає голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Вік учасників – від 14 років до 21 року, також у них має бути можливість відвідати триденний інтенсив у Харкові. Прийом заявок на участь у першому раунді програми UPSHIFT Україна триватиме до 2 вересня  включно. Подати командну заявку можна за посиланням –  http://bit.ly/UPShiftUA_Apply

Нагадаємо, Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області з 2017 року проводить серед сільських школярів конкурс творів, в яких діти пропонують власні ідеї щодо вирішення проблем і розвитку своїх громад. За два роки участь у цьому конкурсі взяли майже півтори тисячі старшокласників. Деякі їхні ідеї, запропоновані у творах, вже реалізовані органами місцевої влади.