Нагородження переможців творчого конкурсу завершено

24.05.2018
Нагородження переможців творчого конкурсу завершено

Радісні посмішки і гордість в очах – свої призи та дипломи за перемогу у конкурсі «Майбутнє моєї громади» отримали учні Близнюківщини. На цьому Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області завершив нагородження школярів, чиї твори були визнані кращими на рівні кожної школи та району.

На урочисту церемонію, яка проходила у Близнюківській районній раді, діти завітали гарно вбрані, у піднесеному настрої та трохи схвильовані в очікуванні оголошення результатів конкурсу. Призові місця у своїх навчальних закладах зайняли 25 школярів, а троє з них здобули перемогу у районі. Першим на Близнюківщині став учень Самійлівської школи Олександр Назарько, який  полонив серця членів журі своїм віршованим твором.

«Мені в школі вчитель запропонувала взяти участь у конкурсі творів – каже, ти гарно пишеш, спробуй віршами написати. Ось я і написав. Я не сподівався на перемогу, але мене дуже підтримували близькі, казали «Не переживай, все вийде!». Зараз я відчуваю велику радість, адже перше місце у районі зайняв – здивований дуже», - зізнається Олександр.

Хлопець розповів, що мріє опанувати професію рятувальника або поліцейського та повернутися працювати на рідну Близнюківщину. А деякі його однолітки вже зараз беруть активну участь у житті своїх громад. У районі набирає обертів учнівське самоврядування, яке діє під гаслом «Нічого для нас без нас!». Саме з ініціативи школярів у Близнюках з’явилися декоративні клумби, приведений до ладу парк біля ставка, ось-ось запрацює кінотеатр під відкритим небом. Тож діти готові не тільки висловлювати у творах ідеї щодо розвитку своїх громад, але й долучатися до реалізації цих ідей.

«За два роки, що проводиться конкурс, я зрозумів, що все не так погано у нашій країні. Нам є на кого залишити те, що ми робимо, і я певен – ви зробите це значно краще, ніж ми, - звернувся до школярів Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. - У Вінстона Черчилля є мудра фраза щодо того, чим відрізняються політики від державних діячів: політики думають про наступні вибори, а державні діячі – про наступні покоління. Я бажаю вам стати справжніми державними діячами на будь-якому рівні – у бізнесі, місцевому самоврядуванні, на державній службі або працюючи вчителем, лікарем. Це все служба – служба людям, служба батьківщині. Думайте про майбутні покоління!».

«Я вдячний Фонду, а саме Валерію Івановичу Демі, за те, що організував цей конкурс. Адже такі конкурси дають дітям можливість самореалізуватися, проявити себе. Наступне покоління завжди краще за попереднє – я впевнений в цьому. Тому все найкраще потрібно вкладати у молодь», - наголосив голова Близнюківської районної ради Володимир Бреус.

Цього року участь у конкурсі творів «Майбутнє моєї громади» взяло понад 730 школярів з Близнюківського, Первомайського, Валківського, Барвінківського, Великобурлуцького, Балаклійського районів та міста Первомайського. Цінними призами та дипломами було нагороджено 278 учнів, які стали переможцями на рівні своїх навчальних закладів і районів. Зокрема, благодійники вручили їм планшети, смартфони, портативні колонки, накопичувачі енергії для телефонів і карти пам’яті.