Напередодні Дня Святого Миколая мешканці двох сіл Первомайського району отримали подарунки від Фонду

21.12.2015
Напередодні Дня Святого Миколая мешканці двох сіл Первомайського району отримали подарунки від Фонду

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області подарував Шульській сільській бібліотеці нові столи, а Отрадівському Будинку культури новий мікрофон.

 Шульська бібліотека - це справжнє серце села. Діти і дорослі приходять сюди не тільки за книжками, а й на всілякі свята, заняття, гуртки. У будівлі бібліотеки навіть проводяться засідання сільської ради.

«У бібліотеці проводяться всі заходи: і бібліотечні уроки, і інформаційні години, і бібліо-огляди, і конкурси, і вікторини, різні змагання - кожен місяць», - розповідає завідувачка Шульської сільської бібліотеки Наталія Кибалко.

А меблі з бібліотеки використовуються під час проведення заходів та в інших приміщеннях. Старенькі столи часто переносять до місцевого клубу.

«Скільки мені років - а я 1967 народження - стільки й цим столам. Я їх утримую в належному вигляді, але все-таки вони старі », - скаржиться Наталя Кибалко.

Вирішити цю проблему допоміг Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, куди завідувачка бібліотеки звернулася наприкінці осені. Допомога не змусила себе довго чекати, і вже 18 грудня в будівлі з'явилися новенькі столи.

«Мені сподобалося, що Фонд не обіцяв золоті гори. Сказали, що просто зроблять все, що в їхніх силах. Я дуже вдячна Фонду, завтра прийдуть наші дітки, ми розберемо столи, а вже в січні за ними працюватимуть учасники гуртка поробок «Чудеса рукотворні» », - розповідає Наталя Кибалко.

Жителі села Отрадово Первомайського району теж не залишилися без подарунка до Дня Святого Миколая. Завдяки Благодійному фонду соціального розвитку тут нарешті з'явився професійний мікрофон.

 Раніше тут використовували старий - від караоке. Його принесла з дому директор Будинку культури Тетяна Соляник. Тим часом, тут проводяться всі свята для дорослих і дітей.

«У нас тут проходять свята, всілякі заходи. Нещодавно ми проводили День літньої людини. 8 Березня, концерти, дискотека - все, що проводиться у нас в селі, проходить в Будинку культури - це заходи і для дітей, і для дорослих », - ділиться Тетяна Соляник.

 Саме тому вона подала заявку з проханням про допомогу. Представники Фонду відгукнулися, і Новий рік в Отрадово відзначатимуть вже з новим мікрофоном.