«Наша Слобожанщина» – призер конкурсу журналістських робіт

06.06.2017
«Наша Слобожанщина» – призер конкурсу журналістських робіт

 

Газета «Наша Слобожанщина», засновником якої є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, здобула відзнаку у конкурсі «Історії успіху громад». Матеріалу, розміщеному на сторінках видання, журі присудило третє місце у номінації «Краща публікація у друкованому ЗМІ».

Харківська обласна рада заснувала цей конкурс, щоб заохотити засоби масової інформації до висвітлення здобутків місцевих громад, акцентувати увагу громадськості та бізнесу на позитивних аспектах реформи місцевого самоврядування. За призові місця у п’яти номінаціях змагалися 80 журналістських робіт. Переможців конкурсу було урочисто нагороджено 6 червня – у День журналіста.

«Харківщина має потужну школу журналістики. Хочу висловити слова подяки за щоденну працю, за небайдужу позицію, за вміння мріяти і втілювати ці мрії, - звернувся до журналістів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. - Сподіваюся, що цей конкурс сприятиме налагодженню ефективного діалогу між людьми та громадами».

Редакція газети «Наша Слобожанщина» подала на розгляд журі статтю, присвячену створенню будинку для літніх людей на Первомайщині. Відкриття цього закладу стало результатом вдалої співпраці районної влади та Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

«Популяризація реформи децентралізації влади, сприяння її впровадженню на місцях є важливим напрямком роботи Фонду. На сторінках газети «Наша Слобожанщина» регулярно друкуються матеріали, присвячені цій темі. Дуже приємно, що один з таких матеріалів отримав відзнаку Харківської обласної ради. Для газети, яка виходить в світ менше року, це досягнення», - зауважує голова правління Фонду Євген Шаповал

Конкурс журналістських робіт «Історії успіху громад» було організовано вперше. Передбачається, що він проводитиметься щорічно спільно з Радою Європи.

Фото