«Наукові візити до Харкова»: рестарт проекту

06.03.2019
«Наукові візити до Харкова»: рестарт проекту

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області знову запускає проект «Наукові візити до Харкова»! У березні для школярів з сільської місцевості стартують захоплюючі екскурсії до «ЛандауЦентру» та Музею історії комп’ютерної техніки і програмного забезпечення. У цих унікальних закладах учні зможуть збагатити свої знання з фізики, хімії, біології й інформатики, а можливо, навіть визначитися з майбутньою професією.

Як працює трансформатор Тесли, що таке феромагнітна рідина, як виглядали перші комп’ютери –учасники «Наукових візитів до Харкова» побачать це на власні очі. А ще школярі зможуть долучитися до вражаючих фізичних дослідів і послухати цікаві лекції. Якщо учні після цього не закохаються в науку, то щонайменше змінять своє ставлення до неї. Адже одна справа – читати про закони Ньютона у підручнику, і зовсім інша – бачити їх у дії.

«Те, що дитина проживає у селі, не повинно бути стримуючим фактором для її розвитку, - наголошує Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. - Саме тому Фонд прагне забезпечити сільським школярам доступ до тих ресурсів, які є в розпорядженні міських дітей. Торік проект «Наукові візити до Харкова» мав великий успіх серед учнів, тому цього року ми знову його запускаємо, аби показати дітям ті перспективи і можливості, що відкриває перед ними наука».

Нагадаємо, минулого року учасниками просвітницьких екскурсій стали понад триста школярів Харківської області. «Наукові візити до Харкова» здійснили учні з Валківського, Близнюківського, Великобурлуцького, Первомайського, Барвінківського, Дергачівського та Балаклійського районів.