Лікарі-волонтери за день прийняли більше 100 пацієнтів

28.08.2015
Лікарі-волонтери за день прийняли більше 100 пацієнтів

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області привіз в село Мілове Великобурлуцького району вісім висококласних лікарів. Місцеві жителі змогли пройти консультацію у кардіолога, фахівця УЗД, офтальмолога, гінеколога, хірурга і невропатолога.

Обстеження ультразвуком пройшло близько 40 селян, ще в середньому по 30 пацієнтів кожен прийняли інші фахівці. Лікарі, які їздять по віддалених точках регіону зі своєю технікою, приймали жителів Мілового цілий день. Люди традиційно скаржилися на те, що вони позбавлені гідного лікування на місці через відсутність лікарів і медобладнання.

Фахівці БФ вже здійснили більше трьох десятків виїздів і оглянули близько трьох тисяч пацієнтів.

За словами члена Наглядової ради БФ соціального розвитку Харківської області Ігора Балути, волонтерський «десант» покликаний заповнити вакуум у сфері медичного обслуговування, що утворився після відмови держави від так званої «системи Семашка», що діяла за радянськихчасів.

«Усі наші лікарі - кваліфіковані фахівці. Інцидент у Борівському районі я вважаю прикрим непорозумінням і сподіваюся, що головна лікар просто ревно віднеслася до роботи бригади медиків, - говорить Балута. - Наші лікарі працюють не за гроші, а на волонтерських засадах. Я знаю їх ще з того часу, коли ми разом їздили в зону АТО і лікували переселенців. Ту ж роботу фахівці Фонду продовжують і в районах Харківської області».