Нові обличчя Фонду: у грудні 2015 до Фонду приєдналася група компаній «Воля»

09.03.2016
Нові обличчя Фонду: у грудні 2015 до Фонду приєдналася група компаній «Воля»

 

«Співпрацювати з Фондом соціального розвитку Харківської області для нас – значить надавати допомогу саме там, де це зараз потрібно», - директор з маркетингу компанії «Воля» Вікторія Цомая.

Вся політика компанії «Воля» – це бути відповідальним членом суспільства. Ми, як компанія завжди відгукуємося на прохання про допомогу, якщо бачимо достойні проекти. Коли компанія «Воля» приймала рішення про входження до складу Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, то ми перш за все відштовхувалися від територіальної приналежності. Ми всеукраїнська компанія. Турботи країни дуже важливі для нас.

Останні роки в Харківській області активно відбуваються міграційні процеси – прибуло багато біженців з зони проведення АТО, а це та верства населення яка потребує особливої підтримки. Перш за все інформаційної, і нам імпонує проект Фонду пов’язаний з створенням інформаційного простору. Крім того, потрібні робочі місця, в тому числі в районах області, потрібні садки і школи. Нам хочеться підтримати всі ключові проекти , які реалізує зараз Фонд, і ми закликаємо інші соціально відповідальні організації приєднуватися до нашого прикладу.