Нові робочі місця – селам Красноградського району

10.09.2015
Нові робочі місця – селам Красноградського району

 

Сьогодні голова Наглядової ради Благодійного Фонду соціального розвитку Валерій Дема побував відразу у трьох селах Красноградського району Харківської області.

У Петрівці, Піщанці, Хрестищі він презентував програму зі створення нових робочих місць у Харківській області.

Участь у програмі передбачає дотримання трьох простих умов:

1.  Селяни самі вигадують, яке підприємство створити у своєму населеному пункті.

2.  Гроші надаються без гарантій, запорук і необхідності повертати їх перші три роки. Повернення стартового капіталу здійснюється, починаючи від четвертого року роботи підприємства без процентів. При цьому гроші ідуть на створення нового підприємства в цьому ж селі.

 3.  Представники громади самі вирішують, який проект буде профінансовано. На одне село Фонд виділяє до 300 тисяч гривень. На кожні сто тисяч повинно бути створено 2-3 офіційних робочих місць.

 Мешканці сіл з інтересом поставилися до пропозиції Фонду. Наприклад, житель села Петрівка Павло К відразу же запропонував ідею бізнесу зі створення підприємства, яке виготовляє брикети з соломи та тріски для опалення.

Щотижня в ці села буде приїздити економіст Фонду, котрий допоможе жителям порахувати вартість та рентабельність їх проектів. Через півтора місяця пропонується провести загальне зібрання, де будуть визначені підприємці, яким нададуть стартовий капітал для реалізації їх ідей.