Підбито підсумки конкурсу «Майбутнє моєї громади»

26.04.2018
Підбито підсумки конкурсу «Майбутнє моєї громади»

Журі Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області спільно з експертами ГО «ЕкспертиЗА Реформ» визначило переможців конкурсу творів «Майбутнє моєї громади». Нагородження авторів кращих робіт відбудеться у травні – в кожному районі буде організовано окрему церемонію.

Цього року участь у творчому конкурсі взяли учні 97 шкіл Первомайського, Балаклійського, Валківського, Дергачівського, Великобурлуцького, Близнюківського, Барвінківського районів та міста Первомайський. Усього на розгляд журі було подано 734 твори, в яких діти розповіли про те, яким вони бачать майбутнє своїх громад. Роботи оцінювалися за трьома критеріями: практичність, оригінальність, креативність. Визначити найкращих було нелегко, адже діти запропонували чимало слушних ідей, окрему увагу приділивши екологічному напрямку – використанню альтернативних джерел енергії, сортуванню та переробці сміття тощо.

За результатами конкурсу переможцями на рівні районів та міста Первомайський стали 24 школяра – вони отримають від Фонду смартфони і планшети. Ще 286 учнів здобули перемогу на рівні своїх шкіл – для них приготовано портативні музичні колонки, накопичувачі енергії та флешки. Призи буде вручено під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться в кожному районі. Планується, що всі переможці отримають свої подарунки протягом травня – конкретні дати наразі уточнюються.