Підопічні Первомайського терцентру навчаться комп’ютерній грамотності

09.02.2018
Підопічні Первомайського терцентру навчаться комп’ютерній грамотності

Для пенсіонерів, що користуються послугами Первомайського міського територіального центру, відкриваються курси комп’ютерної грамотності. Техніку для організації курсів подарував закладу Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

70-річна Валентина Олександрівна приходить до Первомайського терцентру майже щодня – тут пенсіонерка відвідує гурток фізичної активності, гурток в’язання, бере участь у психологічних тренінгах. Тепер жінка зможе опанувати ще й навички роботи на персональному комп’ютері – відповідні курси відкриються у закладі найближчим часом.    

«Звісно, треба на комп'ютері навчитися працювати – всі ж зараз це вміють, і я хочу. Щоб можна було  поговорити з кимось по Інтернету – з дітьми моїми, наприклад. Я поки вмію тільки вмикати комп'ютер, мишею рухати, сторінки відкривати», - каже Валентина Олександрівна.

Саме підопічні терцентру надихнули керівництво закладу організувати для пенсіонерів курси комп’ютерної грамотності. Місце для цього є, Інтернет безкоштовно провів місцевий провайдер, викладача також шукати не треба – соціальний працівник Валентина Таран володіє всіма необхідними навичками.

«Я колишній вчитель, викладала фізику та інформатику у школі, тому у мене є знання, які я можу передати своїм підопічним. Багато хто приходить і питає, як у скайпі спілкуватися – діти, наприклад, комп’ютер батькам купили, а вони не знають, як скайп налаштувати. Є люди, які хочуть у соціальних мережах спілкуватися, є ті, хто хоче навчитися шукати інформацію в Інтернеті», - розповідає соціальний працівник Валентина Таран.

Єдине, чого не вистачало, – це безпосередньо комп’ютера. Коштів на його придбання заклад не має, тож керівництво терцентру звернулося по допомогу до Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Вже за декілька днів доброчинці з’явилися на порозі закладу з монітором і системним блоком у руках.

«Фонд соціального розвитку – це швидка допомога для нас. Коли виникла потреба, він придбав для закладу пральну машину, подарував бойлер, надав кошти на ремонт автівки, а тепер завдяки Фонду у наших підопічних з’явився комп’ютер. Залишилося тільки його підключити – і вже завтра можемо починати курси. Велике спасибі Фонду і особисто Валерію Івановичу Демі за підтримку!», - подякував директор Первомайського міського терцентру Василь Сипко