Пенсіонерам подовжено безкоштовну передплату газети

19.06.2017
Пенсіонерам подовжено безкоштовну передплату газети

 

575 жителів Близнюківського району і далі будуть безкоштовно отримувати місцевий тижневик «Нове життя». Передплату видання на наступний квартал подовжив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. 

Жителька села Алісівка Галина Денисенко читає газету «Нове життя» вже майже півстоліття. Раніше жінка передплачувала видання за власний кошт, та останнім часом грошей на газету стало бракувати. Скромної пенсії вчителя, яку отримує Галина Василівна, не вистачає навіть на життя. Якби не безкоштовна передплата, жінка лишилася б без улюбленої газети.

«За багато років я звикла до того, що кожної суботи поштар приносить мені газету «Нове життя». З неї я дізнаюся, що нового у нашому районі, адже по телевізору місцеві новини не показують, радіо на Близнюківщині немає. Я дуже вдячна за можливість отримувати газету безкоштовно, сама я її не можу передплатити», - каже пенсіонерка.

Окрім Галини Василівни, тижневик «Нове життя» безкоштовно отримують ще 574 жителі Близнюківського району. Це переважно пенсіонери, діти війни, інваліди. Газету для них передплачує Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

«Кошти за липень-вересень вже перераховано, передплата здійснюється в рамках підписаної з Фондом угоди про соціальне партнерство. Редакція газети вдячна благодійникам за підтримку і сподівається на продовження співпраці. Тим більше, що аудиторія видання поступово розширюється – тепер нас читають ще й у Барвінківському районі, а з липня «Нове життя» з’явиться і на Лозівщині», - розповідає головний редактор газети Ірина Воронкіна