Пенсіонери безкоштовно отримуватимуть районні газети

03.01.2017
Пенсіонери безкоштовно отримуватимуть районні газети

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передплатив газети для малозабезпечених жителів Близнюківського та Первомайського районів. Місцеву пресу будуть безкоштовно отримувати 625 людей. 

Протягом майже 90 років жителі Близнюківщини дізнаються новини району зі сторінок газети «Нове життя». За свою довгу історію вона кілька разів змінювала назву і поновлювала роботу після вимушених перерв, але інтерес читачів до видання ніколи не згасав. Навіть зараз, у вік телебачення та Інтернету, газета залишається популярною серед мешканців району. Однак не всі читачі можуть дозволити собі її передплатити.

«Основна маса наших читачів – це люди похилого віку, діти війни. Вони наразі найбільш соціально незахищені, мають дуже маленькі пенсії, а обіцяної допомоги від держави не отримують. У них просто нема грошей на передплату газети, ціна якої з нового року збільшилася вдвічі. Тож ми звернулися до Фонду соціального розвитку з проханням підтримати цих людей, дати їм можливість і далі читати улюблене видання. Благодійники вже передплатили 575 екземплярів газети на перший квартал 2017 року – дуже дякуємо за це та сподіваємося на подальшу співпрацю!», - каже головний редактор газети «Нове життя» Ірина Воронкіна.

Безкоштовно отримуватимуть місцеве видання і 50 жителів Первомайщини – інваліди, діти війни, малозабезпечені громадяни. Фонд передплатив для них на півроку районну газету «Знамя труда».