Подарунки від Фонду для школярів та дошкільнят

02.09.2016
Подарунки від Фонду для школярів та дошкільнят

 

Малятам – іграшки, учням – спортивне знаряддя для уроків фізкультури. З нагоди початку чергового навчального року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав подарунки кільком освітнім закладам Близнюківського та Валківського районів.

Для найменших вихованців дитячого садочку «Веселка» у Валках перше вересня стало подвійним святом: на День знань вони отримали цілу купу різноманітних іграшок. Конструктори, лото, машинки та розвиваючі ігри передали закладу представники Фонду соціального розвитку. Малеча одразу взялася розглядати та розпаковувати подарунки. Хлопці, звісно ж, були у захваті від іграшкових автомобілів, а дівчаткам найбільше сподобався магнітний театр.

«Ми щиро вдячні фонду за допомогу, адже проблема придбання іграшок як для iгор, так i для навчання зазвичай лягає на плечі батькiв. Тому ми змушені звертатися до меценатiв. Дiти молодшої вiковоï групи потребують особливої уваги, бо ми з ними починаємо вивчати абетку, кольори, навколишній світ. Переданi іграшки будуть сприяти розумовому та соцiально-культурному розвитку малечi», - каже старший вихователь групи «Вишеньки» Любов Тарасевич.

Тим часом на Близнюківщині представники Фонду привітали з Днем знань місцевих школярів. Кожній школі району було передано по комплекту футбольних та волейбольних м’ячів для проведення уроків фізичної культури.

«На День знань ми вирішили подарувати спортивне знаряддя, бо це універсальний подарунок одразу для всіх школярів. Адже уроки фізкультури відвідуюсь усі – і дівчата, і хлопці, і учні молодших класів», - зазначає представник Фонду соціального розвитку у Близнюківському районі Андрій Воронкін.

Напередодні початку нового навчального року благодійники зробили ще одну добру справу: допомогли замінити вхідні двері у дитячому садочку в селі Надеждине Близнюківського району. Тож 1 вересня діти та їхні батьки були приємно вражені, коли побачили центральний вхід до закладу. Новенькі пластикові двері не тільки гарно виглядають, але й допомагають зберігати тепло.