Вітаємо жінок зі святом!

08.03.2016
Вітаємо жінок зі святом!

 

Сьогодні Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний жіночий день. Це свято, просякнуте ароматами квітів та весняною свіжістю, є красивим нагадуванням про те, яку важливу роль відіграють у нашому житті представниці прекрасної статі.

У своїй діяльності Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області повсякчас стикається з дивовижними жінками, чия сила волі та душевна краса викликають щире захоплення. Добросердні лікарі, сумлінні сільські трудівниці, турботливі виховательки, безстрашні волонтерки, дбайливі багатодітні мами… Ці жінки роблять світ кращим, наповнюючи його теплом, світлом та любов’ю. Вони тримають на своїх тендітних плечах важкий тягар відповідальності, але ніби не відчувають його ваги. Нарівні з чоловіками українські жінки будують міста і дороги, вирощують хліб, керують підприємствами, лікують хворих та воюють за свою країну... І ми дуже ними пишаємося!

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області щиро вітає жінок з 8 Березня! Нехай у ваших серцях та домівках панують мир і любов, а кожен новий день починається з радісних новин! Будьте щасливі!