Проект Фонду увійшов до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні

08.11.2018
Проект Фонду увійшов до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні

Конкурс творів «Я – депутат місцевої ради», започаткований Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області, включено до Каталогу кращих практик молодіжної роботи в Україні - 2018. Цей проект Фонду увійшов до розділу «Розвиток механізмів забезпечення участі молоді в житті громади».

Організатором конкурсу найкращих практик молодіжної роботи є Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні. Мета заходу – публічно визнати досягнення в цій сфері та заохотити учасників до подальших напрацювань.  

Цього року на конкурс було подано 173 проекти практично з усієї України, однак до каталогу увійшло тільки 62. Лідером з кількості заявок стала Дніпропетровська область (21 заявка), далі йдуть Харківська (16) та Львівська (15).

Нагадаємо, проект Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області «Я – депутат місцевої ради» посприяв залученню молоді до участі в житті рідних громад. Ціла низка пропозицій школярів, висловлених у конкурсних творах, була реалізована місцевою владою. А молодь, в свою чергу, дізналася, як працює місцеве самоврядування, та отримала стимул до подальшої участі в розвитку місцевих громад. Зважаючи на успіх проекту, конкурс творів став щорічним. Зокрема, цього року старшокласники Харківщини писали творчі роботи на тему «Майбутнє моєї громади».