Проекти Фонду претендують на премію Social Project Awards

12.09.2018
Проекти Фонду претендують на премію Social Project Awards

Соціальні проекти та інновації, про які має знати вся країна. Стартувало онлайн-голосування за ініціативи, що претендують на всеукраїнську премію Social Project Awards. Серед претендентів – два проекти Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Щорічна премія Social Project Awards була заснована, аби підтримати суспільно значущі ініціативи та поширити досвід ефективного вирішення соціально важливих проблем. Премія присуджується авторам кращих соціальних проектів України у десяти номінаціях, окремо відзначаються найцікавіші нереалізовані ідеї. Переможців визначають шляхом онлайн-голосування та оцінювання проектів експертною радою. 

Цього року у конкурсному відборі Social Project Awards беруть участь два проекти Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. У номінації«Медицина та охорона здоров’я» на премію претендує програма Фонду «Медицина Харківщини для людей». Ця програма реалізується з 2015 року та передбачає проведення безкоштовних медоглядів у віддалених селах регіону, підтримку районних лікарень і фельдшерсько-акушерських пунктів. Зокрема, Фонд закуповував для них вакцину БЦЖ і туберкулін, меблі, а також передав чотирьом ЦРЛ сучасні реанімобілі від канадських благодійників.

У номінації «Освіта» Фонд висунув проект «Я – депутат місцевої ради», що являє собою конкурс творів серед учнів 11 класів. Його мета – заохотити школярів розібратися, що таке місцеве самоврядування та як воно працює, і долучити їх до вирішення проблем своїх громад. Деякі ідеї молоді, викладені у конкурсних творах, наразі успішно реалізовані місцевими радами, а автори кращих робіт нагороджені цінними призами.     

Щоб проголосувати за проекти Фонду, необхідно:

1. Зайти на сайт премії  https://awards.org.ua/.

2. У правій верхній частині натиснути кнопку «Вхід» та авторизуватися на сайті через Facebook.

3. Обрати номінацію «Медицина та охорона здоров’я» і на першій сторінці знайти проект «Медицина Харківщини для людей». Далі треба натиснути на проект і на кнопку «ГОЛОСУВАТИ».

4. Обрати номінацію «Освіта» та на третій сторінці знайти проект «Я – депутат місцевої ради». Далі треба натиснути на проект і на кнопку «ГОЛОСУВАТИ».

Друзі, будемо щиро вдячні за вашу підтримку та ваші голоси!           

Підбиття підсумків конкурсного відбору, оголошення переможців премії та церемонія нагородження відбудуться 8 грудня в Одесі.