Радіо «Слобожанське ФМ» готується розпочати мовлення

30.11.2018
Радіо «Слобожанське ФМ» готується розпочати мовлення

Мережу регіональних представників сформовано, студію облаштовано, наразі триває встановлення обладнання на передавальних вежах. Щойно монтажні роботи завершаться, ТРК «Слобожанське ФМ» розпочне мовлення у районах Харківської області.

Першими програми радіо «Слобожанське ФМ» почують жителі Барвінківщини. Мовлення у цьому районі розпочнеться найближчими днями на частоті 103,4 МГц. Наступною стане Балаклійщина – тут налаштуватися на хвилю нового радіо можна буде на частоті 104,9 МГц. До кінця цього року планується запустити мовлення у Великобурлуцькому районі (100,1 МГц), а на початку 2019-го – в Ізюмському та Зміївському районах.

«Студія, регіональні представники – все готово, лишилися тільки технічні роботи, зокрема встановлення радіопередавальної апаратури, - зазначає Олег Борщов, директор ТРК «Слобожанське ФМ». - Ми плануємо одразу запустити місцевий контент, починаючи з новин і закінчуючи прогнозом погоди та програмами по заявках. Мовлення буде цілодобове, позитивне, без політики, наскільки це можливо в сьогоднішній ситуації».

Нагадаємо, засновником ТРК «Слобожанське ФМ» є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Наприкінці серпня цього року телерадіокомпанія виграла конкурс на мовлення у населених пунктах Харківщини та отримала у своє розпорядження 5 радіочастот.