Розпочато нагородження переможців конкурсу творів

11.05.2018
Розпочато нагородження переможців конкурсу творів

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області розпочав нагородження переможців творчого конкурсу «Майбутнє моєї громади». Першими дипломи та цінні призи отримали школярі Валківщини.

Здивування, радість, трепіт, приємний шок – сьогодні у сесійному залі Валківської районної ради вирували неймовірні емоції. На церемонію нагородження з’їхалися школярі, педагоги, працівники та депутати місцевих рад з усієї Валківщини. З кожним оголошеним ім’ям напруга у залі зростала: спочатку були названі переможці на рівні шкіл, а вже потім оголосили призерів на рівні району. Перше місце дісталося одинадцятикласниці Анастасії Дорош, яка навчається у Високопільській загальноосвітній школі.            

«Я не очікувала, для мене це стало таким подарунком! Спочатку мене нагородили за перше місце у моїй школі, я ділилася враженнями з друзями, аж раптом чую – називають моє ім’я за перше місце у районі. У мене такий був шок! Навіть затрусилися руки, ноги, була така посмішка – я не могла приховати свою радість і захоплення тим, що відбувається навколо мене. Я не могла повірити в те, що це дійсно я тут зараз стою і отримую нагороду за перше місце – це ніби сон!», - розповідає дівчина.

За перемогу у конкурсі Анастасії було вручено планшет. Друге місце у районі здобула учениця Валківського  ліцею імені О. Масельського Тетяна Олійник, на третьому місці – Вікторія Удовиця з Шарівської ЗОШ. Обидві дівчини отримали в подарунок від Фонду сучасні смартфони. Усього ж призерами конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» стали 26 учнів з 10 шкіл Валківського району. Їм благодійники вручили портативні колонки, накопичувачі енергії для мобільних телефонів і флешки. А школи, що виховали переможців, отримали комплекти навчально-розважальної гри «Важниця» від партнера конкурсу – громадської організації «ЕкспертиЗА Реформ».

«Отримувати призи, безумовно, приємно, але ще приємніше їх вручати – особливо таким талановитим і розумним дітям, як наші сьогоднішні переможці, - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. – Щиро пишаюся своїми юними земляками, адже сам родом з Валківщини, та захоплююся тим, як вони люблять рідний край, як вболівають за його долю. Впевнений – з такою молоддю на Валківський район чекає гарне майбутнє!».

Місцеві депутати та працівники районної, міської, сільських рад вже зараз готові втілювати в життя деякі ідеї, які виклали в своїх творах школярі. Представникам органів місцевого самоврядування цей конкурс дозволяє дізнатися настрої та потреби молоді, а для самих дітей це можливість бути почутими, зробити свій внесок у розбудову рідної громади.

«Наш район поки що на шляху до децентралізації, тому тема «Майбутнє моєї громади» є дуже актуальною. І бачення саме молоді – тих, кому творити, жити і починати свій шлях в цій громаді, кому представляти її інтереси, перш за все цікаве для можновладців. Вже були від них запитання, коли будуть узагальнені підсумки конкурсу, коли можна буде ознайомитися з пропозиціями дітей», - каже Наталія Ковтун, методист районного методичного кабінету відділу освіти Валківської РДА.

Попереду нагородження переможців конкурсу творів в інших районах. Наступна церемонія запланована на 15 травня – представники Фонду вручатимуть призи школярам Барвінківщини.