Розпочато підготовку дитячих і громадських пляжів до літа

25.05.2017
Розпочато підготовку дитячих і громадських пляжів до літа

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області продовжує благоустроювати місця громадського відпочинку біля води. Машина-амфібія Truxor, яка використовується для скошування  очерету та викачування мулу з дна водоймищ, зараз працює у Лозівському районі. Тут вже приведені до ладу два дитячих пляжі, на черзі – центральний міський пляж у Лозовій.

Влітку найпопулярніше серед лозівчан і жителів району місце відпочинку – це мальовниче Бритайське водосховище. На його берегах розташовані туристичні бази та дитячі табори, а також єдиний на Лозівщини офіційний пляж. Щоб підготувати узбережжя до нового сезону, благодійники привезли сюди спеціалізовану машину, яка вправно зрізає очерет і на суші, і у воді.

«Знаючи, що Фонд реалізує проект з очистки водоймищ, місцеві жителі звернулися до нас по допомогу. Люди поскаржилися, що через зарості очерету ускладнено доступ до води, і попрохали виправити це», - розповідає координатор Фонду у місті Лозова та Лозівському районі Олег Кладченко.

Першим було очищено від очерету і мулу пляж дитячого табору «Бритай», у якому влітку оздоровлюються діти з Лозової. На узбережжі біля закладу машина-амфібія викосила всю зайву рослинність, а також почистила дно.

Такі ж роботи було проведено на пляжі спортивної бази «Спартанець», яка цього року вперше прийматиме вихованців місцевого спортклубу «Grand Sport Elite». Для дітей, які займаються вільною боротьбою та художньою гімнастикою, тут будуть організовані тренувальні збори. Це чудова можливість поєднати підготовку до змагань і оздоровлення, зазначають у спортивному клубі.

«У дітей буде по 2-3 тренування на день – це серйозне навантаження. Тому для нас було важливо облаштувати пляж, щоб емоційно розвантажити дітлахів, забезпечити їм приємний і корисний для здоров’я відпочинок. Берегова зона була запущена, недоглянута, але завдяки Фонду її вже привели до ладу: машина-амфібія все розчистила, а ми завезли на пляж 3 машини піску», - розповідає керівник спортивного клубу «Grand Sport Elite» Сергій Некрасов.

Далі планується благоустроїти центральний міський пляж, на якому влітку відпочивають лозівчани та мешканці району. Після цього машину-амфібію буде переправлено на Барвінківщину, в село Курулька, де розташований дитячий табір «Барвінок». Біля закладу є пляж, який також буде підготовлено до купального сезону.

Машина-амфібія працюватиме у Харківській області протягом всього літа. Очисні роботи на водоймищах виконуються безкоштовно у рамках відповідного благодійного проекту Фонду. 

Фото