З Днем соборності України!

22.01.2016
З Днем соборності України!

 

Сьогодні, 22 січня, наша країна відзначає знакове свято - День соборності України. У контексті відомих подій це свято набуває особливої важливості.

Об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, яке сталося майже сто років тому, повинне стати прикладом для усіх нас. Прикладом того, як треба разом досягати поставленої мети, як треба відстоювати свою свободу і єдність. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області був створений якраз для того, щоб об'єднати зусилля небайдужих людей у боротьбі за краще життя.

Нарізно ми мало що можемо змінити, але разом ми - потужна сила, здатна вчинити, здавалося б, неможливе. Єднання і взаємовиручка - ось що допоможе нам реанімувати медицину, зберегти школи і дитячі сади, забезпечити молодь робочими місцями, оживити українське село.

Харківська область, що межує із зоною проведення АТО, повинна стати мостом, який знову об'єднає наш розрізнений народ, поверне Україні цілісність і незалежність. Ми віримо, що так і буде.

З Днем соборності!