Ще двом школам подаровано сучасні телевізори

18.12.2017
Ще двом школам подаровано сучасні телевізори

Валківська і Площанська загальноосвітні школи отримали великі мультимедійні телевізори в  подарунок від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Прилади дозволять осучаснити та урізноманітнити навчальний процес у закладах.

Валківська ЗОШ, на відміну від багатьох інших шкіл області, наразі переповнена: замість запланованих  160 учнів у ній навчається 220. Через це старшокласники не «кочують» з кабінету в кабінет, а займаються в одних і тих самих класних кімнатах, куди до них приходять вчителі.  Найбільший за чисельністю клас у школі – дев’ятий. Якраз для нього на прохання батьків і було подаровано мультимедійний LCD-телевізор, який дозволить проводити уроки на зовсім іншому рівні.

«Подарунок Фонду став для мене приємним сюрпризом, - каже класний керівник Олена Овчаренко. – Я викладаю українську мову та літературу і тепер зможу показувати під час уроків навчальне відео, тематичні ролики, щоб діти краще сприймали та запам’ятовували матеріал. Адже це дев’ятий клас, учням вже зараз потрібно думати про ЗНО, готуватися до тестування».

Зраділи новому телевізору і в Площанській загальноосвітній школі Великобурлуцького району, де навчається 89 дітей. Тут прилад планують встановити у кабінеті інформатики – завдяки великому екрану кожен учень буде бачити, що робить на ноутбуці вчитель. Також телевізор використовуватимуть для демонстрації навчальних роликів, відеопрезентацій, підготованих дітьми вдома.

«У нас велика потреба у техніці. За сучасними вимогами в кожному класі повинно бути якесь обладнання – комп’ютери чи телевізор, мультимедійна дошка. На сьогодні на 12 навчальних кабінетів у нас є два мультимедійних проектора, ноутбук – це становить десь 30 % від потреби. Так що телевізор – дуже доречний подарунок, ми будемо використовувати його для освітнього процесу», - зазначає директор Площанської ЗОШ Тетяна Костенко.

Раніше представники Фонду соціального розвитку передали мультимедійний телевізор Барвінківській школі № 4.

Фото