Ще у трьох районах встановлено зупинки громадського транспорту

10.10.2016
Ще у трьох районах встановлено зупинки громадського транспорту

 

У селах Олексіївка Первомайського району, Іванівка Друга Барвінківського району, а також у місті Валки з’явилися нові автобусні зупинки. Їх було виготовлено і встановлено на кошти Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Олексіївка – це колишній райцентр, найбільше село на Первомайщині, де проживає близько 1800 чоловік. Раніше автобус з Первомайського зупинявся на початку Олексіївки і далі не їхав, але років 15 тому маршрут подовжили, адже протяжність села від краю до краю чимала – 10 кілометрів. Офіційно було узгоджено п’ять додаткових зупинок, хоча називати їх зупинками можна хіба що умовно – це просто місця понад дорогою, де люди чекають на громадський транспорт. В одному з таких місць, біля оживленого перехрестя, і було встановлено зупинку від Фонду.

«Дякуємо за такий подарунок – тепер хоч є де сховатися від негоди, а так стояли люди просто на узбіччі, - каже Олексіївський сільський голова Георгій Митрофанов. – Ми ще плануємо гравій сюди завезти, щоб після дощу не було багнюки. На жаль, грошей у сільському бюджеті обмаль, тож своїми силами ми б навряд чи змогли встановити зупинку. Сподіваюся, наша співпраця з Фондом в цьому напрямку продовжиться».

На Барвінківщині зупинку встановили у селі Іванівка Друга. Щодня через цей населений пункт проїжджає автобус «Харків - Барвінкове», який зупиняється тут двічі: на в’їзді у село та в його центрі. На в’їзді в Іваніку Другу вже багато років стоїть стаціонарна зупинка, а ось у центрі людям доводилося чекати на автобус під дощем та снігом, бо сховатися було ніде. Наразі ситуацію виправлено: завдяки Фонду мешканці села більше не потерпатимуть від негоди в очікуванні транспорту.

«Дуже нам була потрібна зупинка, тому що в тому місці не було ніякого укриття. Тепер люди задоволені, а я від усього нашого села висловив Фонду подяку на сторінках районної газети «Вісті Барвінківщини», - розповідає голова Іванівської-Другої сільської ради Василь Лірник.      

Ще одна зупинка громадського транспорту з ініціативи благодійників з’явилася у Валках. Її було встановлено біля будівлі районного суду, де багато людей сідає в автобус, щоб дістатися до селища Ков’яги.

«Разом з Валківським міським головою Валерієм Скрипніченком ми обговорювали різні місця для встановлення зупинки, але врешті-решт обрали саме це, біля суду. Бо тут завжди людяно, і зупинка тут дійсно потрібна, - зазначає голова правління Фонду соціального розвитку Євген Шаповал. - У майбутньому ми плануємо реалізувати у Валківському, Первомайському та інших районах ще багато проектів, які принесуть користь місцевим жителям».

До цього Фонд встановив автобусні зупинки на Близнюківщині, Великобурлуччині та Борівщині. Мета цього благодійного міні-проекту – поліпшити інфраструктуру у сільській місцевості.