Шкільній футбольній команді подаровано футболки і м’ячі

22.12.2017
Шкільній футбольній команді подаровано футболки і м’ячі

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області здійснив мрію юних футболістів: для команди Барвінківської загальноосвітньої школи № 4 виготовлено футболки для виступів на змаганнях і закуплено професійні футбольні м’ячі. Подарунки вже передані спортсменам-аматорам.

«Це Тимур і його команда» - так директор Барвінківської ЗОШ № 4 Людмила Молгачова представила доброчинцям маленьких футболістів на чолі з капітаном – семикласником Тимуром Бундюком. Нинішній состав команди є одним з найкращих за всю її історію: торік хлопці вперше стали чемпіонами району, вдало виступили на «Турнірі тисячі команд». Цього року повторити успіх не вдалося – основні гравці хворіли, однак футболісти впевнені, що їхні великі перемоги ще попереду. Тим більше, що тепер у хлопців є чудовий стимул – новенькі яскраві футболки і м’ячі, які подарували їм представники Фонду соціального розвитку.

«У нас були футболки ще радянського зразка, які вже ні на що не були схожі – вони зменшилися у розмірах, почали рватися. Тренер зі спортивної школи купував дітям за свої гроші майки, яким теж вже років п’ять, - розповідає вчитель фізкультури Любов Козлова. – Тому зараз я не просто задоволена – я щаслива! А ще більше я щаслива новим м’ячам, тому що у нас все дуже погано було з м’ячами, чесно кажучи. Тож Фонд повністю вгадав наші бажання – дивіться, хлопці які задоволені!».

Юні футболісти миттєво вбралися у нові футболки та почали випробувати м’ячі у грі. До хлопців приєднався голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал, який зробив символічний удар по воротах команди – та забив гол. В кінці зустрічі маленькі спортсмени пообіцяли доброчинцям, що вдосконалюватимуть свою майстерність і здобуватимуть нові перемоги.        

«Я займаюся футболом вже 4 роки, тренуюся кожен день. У мене все добре виходить, я навіть трюки виконую. Ми з хлопцями вже вигравали у змаганнях – але це лише початок! Хочу ще виграти мінімум п’ять турнірів і з’їздити в Харків, зайняти перше місце», - поділився своїми планами на майбутнє капітан футбольної команди Барвінківської ЗОШ № 4 Тимур Бундюк.

Фото