«Школа місцевого самоврядування» провела «урок» на Валківщині

08.06.2016
«Школа місцевого самоврядування» провела «урок» на Валківщині

 

За сприяння Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області в залі засідань Валківської районної ради відбувся навчальний семінар на тему «Місцеві фінанси та бюджет». Захід проведено у рамках проекту Фонду «Школа місцевого самоврядування».

Участь у семінарі взяли керівники та депутати Валківської районної ради, сільські, селищні голови, секретарі та бухгалтери місцевих рад, керівництво фінансового управління Валківської райдержадміністрації.

Доповідачем була експерт Фонду, доктор наук з державного управління, професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління Валентина Мамонова. Вона розповіла про децентралізацію та реформування міжбюджетних відносин, ключові напрями змін у бюджетному процесі, а саме: формування доходів та видатків місцевих бюджетів, нову модель міжбюджетних відносин та інше.

Керівники Валківської районної ради щиро подякували доповідачеві за змістовну, інформативно насичену, яскраву доповідь та презентацію, а також звернулися до експертів Фонду з пропозицією щодо проведення циклу семінарів на Валківщині за сприяння Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.