Школярі Первомайського району отримали призи за перемогу у конкурсі

23.05.2017
Школярі Первомайського району отримали призи за перемогу у конкурсі

 

Понад двом десяткам учнів Первомайщини, які зайняли призові місця у конкурсі творів на тему «Я – депутат місцевої ради», було вручено заслужені нагороди. З перемогою дітей привітали представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та керівництво району. Церемонія нагородження відбулася в рамках Шостого фестивалю обдарованих дітей «Паростки надії».

На початку травня свої призи від Фонду отримали школярі міста Первомайського, тепер настала черга їхніх колег з району. Первомайщину на конкурсі творів представляли учні дев’яти навчально-виховних комплексів, які подали на розгляд журі більше шістдесяти робіт. Переможці були визначені у кожному НВК – таким чином, призерами стали понад двадцять школярів. Тим, хто здобув перше місце, організатори конкурсу подарували накопичувачі енергії Power Bank, володарям другого місця було вручено флешки з об’ємом пам’яті 16 Гб, а бронзові призери отримали навушники. Переможці зізнаються:  конкурс зацікавив їх не стільки призами, скільки можливістю донести свої  думки до діючих депутатів.

«У своєму творі я запропонувала депутатам дрібнички, з яких починається краще майбутнє – наприклад, зробити доступним хліб для тих, хто не може його купити, знайти безхатькам житло. Можливо, це не така масштабна робота, але вона демонструє людяність. Депутат перш за все має бути людяним – тільки так він зможе зрозуміти потреби людей і зробити їхнє життя кращим», - вважає учениця Олексіївського НВК Поліна Захар’єва, яка зайняла у своєму закладі перше місце.

Організатори конкурсу зазначили, що всі твори школярів були виконані на високому рівні. Діти показали, що їм не байдужа доля рідного краю: вони бачать існуючі проблеми і готові їх вирішувати – разом з дорослими. Головне, щоб дорослі їх почули.  

«У кожної людини є своя мета в житті. У більшості дорослих мета – це щасливі діти, їхнє світле майбутнє. Дивлячись на учасників цього конкурсу, я розумію, що це світле майбутнє існує. Ми як представники Фонду маємо надію, що свіжі думки молоді підкажуть дорослим, як треба діяти далі», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.

«Протягом навчального року учні Первомайщини взяли участь у 50 змаганнях і конкурсах. Один з найцікавіших з них – конкурс, організований Фондом. Я прочитав деякі твори і переконався: майбутнє держави у надійних руках. Майбутнє країни – це ви, ваші дії і ваші здобутки», - впевнений голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко.

Представники Фонду мають намір зібрати усі побажання та ідеї, які школярі виклали у своїх творах, і надрукувати їх окремим виданням. Це видання планується передати депутатам місцевих рад, Верховної Ради та навіть кандидатам у депутати.

Нагадаємо, конкурс творів на тему «Я – депутат місцевої ради» було проведено у Первомайському, Близнюківському, Валківському, Барвінківському і Балаклійському районах. Участь у ньому взяли 584 учні 72 загальноосвітніх навчальних закладів.