«Слобожанське ФМ» почало мовлення на Великобурлуччині

30.01.2019
«Слобожанське ФМ» почало мовлення на Великобурлуччині

Тепер радіо «Слобожанське ФМ» можна почути і в Великобурлуцькому районі – на частоті 100,1 МГц. Для слухачів 24 години на добу транслюється краща українська та світова музика, а також виходять в ефір випуски місцевих новин. Налаштовуйтесь і насолоджуйтесь!  

«Слобожанське ФМ» – перше регіональне радіо, яке розпочало мовлення на Великобурлуччині. Для мешканців району це приємна та довгоочікувана подія, адже багато років у місцевому ФМ-діапазоні панувала тиша. Тепер на хвилі 100,1 МГц лунають сучасні хіти, а незабаром з’явиться ще й цікавий інформаційний та розважальний контент. Зокрема, новини району, програми по заявках і привітання, рекламні оголошення.

«Люди переказують один одному звістку про радіо. Всі раді, що нарешті у Великобурлуцькому районі з’явилася своя радіостанція, та ще й з таким потужним сигналом. Я особисто перевіряв, їздив на машині по району – усюди «Слобожанське ФМ» чудово ловить. Навіть трохи Печенізький район покриває», - розповідає Ігор Філімонов, представник Фонду соціального розвитку Харківської області в Великобурлуцькому районі.

Нагадаємо, у грудні минулого року радіо «Слобожанське ФМ» вийшло в ефір у Барвінківському та Балаклійському районах. Цього року планується розпочати мовлення на Ізюмщині та Зміївщині.

Засновником ТРК «Слобожанське ФМ» є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.