«Слобожанське ФМ» запрацювало в Балаклійському районі

27.12.2018
«Слобожанське ФМ» запрацювало в Балаклійському районі

Мешканці Балаклійщини, налаштовуйтесь на хвилю радіо «Слобожанське ФМ» – 104,9 МГц – та ловіть святковий настрій! В ефірі – тільки найкращі пісні та найсвіжіші новини міста і району.  Команда ТРК «Слобожанське ФМ», засновником якої є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, щодня готує для слухачів актуальний і цікавий контент.

Балаклійщина стала другим районом, в якому розпочало мовлення «Слобожанське ФМ». Працівник підприємства «Шебелинкагазвидобування» Сергій розповідає: наштовхнувся на це радіо випадково, коли їхав на машині з Балаклії до Харкова та шукав хвилю з приємною музикою. Приймач зупинився на частоті 104,9 МГц, і чоловіку сподобалося те, що він почув.

«Класні сучасні пісні – як зарубіжні, так і українські, гарне покриття та якість звучання. Тепер, коли я за кермом, слухаю саме цю хвилю, - каже Сергій. – Спочатку навіть не повірив, що це місцеве радіо, поки не почув новини Балаклійського району. До речі, саме з них дізнався, що в Балаклії працює юрист благодійного фонду, який надає безкоштовні консультації. Я й гадки не мав, що у нашому місті є таке».

Депутат Балаклійської районної ради Юрій Ткач, який мешкає в селі Петрівське, теж слухає в машині «Слобожанське ФМ». Хоч Петрівське і знаходиться у понад сорока кілометрах від райцентру, радіо тут «ловить» чудово, зазначає чоловік.

«До цього слухали радіостанції сусідніх районів: на одному боці села ізюмське радіо можна спіймати, на іншому боці – лозівське. А тепер є своє, балаклійське, - констатує Юрій Ткач. – Днями мені дзвонив слухач з Балаклії – дякував за радіо «Слобожанське ФМ», було дуже приємно».

Найближчим часом ТРК «Слобожанське ФМ» розпочне мовлення у Великобурлуцькому районі – тут це радіо можна буде почути на частоті 100,1 МГц.