Сільській школі надано кошти на закупівлю плитки

11.07.2018
Сільській школі надано кошти на закупівлю плитки

У Миронівському навчально-виховному комплексі, що в Первомайському районі, повним ходом йде підготовка до навчального року: у закладі повністю замінюють систему опалення, а також будуть класти нову плитку у вестибюлі та туалеті. Кошти на придбання облицювального матеріалу школі надав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Внутрішній туалет у Миронівському НВК – один-єдиний на весь заклад. Ним користуються і учні, і вчителі. Зараз у цьому приміщенні, як і по всій школі, проводяться роботи з заміни системи опалення. Будівельники вже демонтували старі металеві труби й батареї, замість них будуть встановлювати сучасні металопластикові. Як тільки це буде зроблено, у туалеті радянського зразка – з пофарбованими та побіленими стінами – нарешті з’явиться нова плитка. Оновлено буде й підлогу в шкільному вестибюлі на площі 85 квадратних метрів. Кошти для закупівлі плитки – понад 10 тисяч гривень – Фонд вже перерахував.

«Косметичний ремонт ми робимо щорічно, а ось плитку у вестибюлі не міняли з 1975 року, коли була побудована школа. Зараз це просто необхідно зробити, бо, по-перше, частину підлоги зруйновано через заміну опалення, а по-друге, внутрішній тамбур, що був у вестибюлі, ми перенесли назовні, на ганок. Тобто ми розширили вестибюль, і тепер треба привести підлогу до ладу. Грошей на це школа не має, тому ми і звернулися до Фонду», - розповідає директор Миронівського НВК Надія Полякова.

Ремонті роботи у школі обіцяють завершити до 1 вересня, щоб учні прийшли вже до оновленого приміщення, яке відповідатиме всім стандартам і санітарним нормам.