Гарних Великодніх свят!

01.05.2016
Гарних Великодніх свят!


Сьогодні відзначається найголовніше християнське свято – Великдень. Це дійсно великий день, коли всі віряни радіють дивовижному воскресінню Ісуса Христа, яке відбулося дві тисячі років тому.

На Великдень у кожній українській родині на столі красуються різнокольорові яйця-писанки та запашні паски, попередньо освячені у церкві. Ці традиційні великодні страви – не просто святкові атрибути, а символи воскресіння. Символи того, що життя завжди перемагає, а чиста беззавітна віра робить дива. Ісус Христос вірив у те, що люди заслуговують на спасіння, заслуговують на другий шанс. За це він віддав найдорожче – своє життя.

І ми просто зобов’язані зробити так, щоб ця жертва не була марною. Кожному це під силу – очистити власні помисли, побажати ближньому добра, подивитися на світ з любов’ю. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області існує саме для того, щоб у людей не згасала віра у добро. Щоб кожен нужденний не сумнівався у тому, що допомога прийде.

У цей великий день ми бажаємо вам миру та божої благодаті. Нехай у вашій родині всі будуть здорові, щасливі та заможні. Нехай діти зростають у любові, а батьки поважають та цінують одне одного. Нехай у серці завжди живе віра – віра у те, що дива трапляються.

Христос воскрес!