Дякуємо за радість пізнання!

18.11.2015
Дякуємо за радість пізнання!

 

До Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області надійшов лист зі словами щирої подяки від педагогічного і учнівського колективів Борівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Сергія Закори (Зміївського району).

«Ми щиро вдячні Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області за вагомий внесок у розвиток нашої сільської школи та сприяння покращенню якості освіти учнів», - сказано у листі до керівників фонду.

Напередодні фонд подарував школі оргтехнику та книги - хрестоматії для додаткового читання для учнів початкових класів, які поповнили бібліотечний фонд російськомовної школи.

Неможливо без хвилювання читати щирі слова вчителів:

«Дякуємо за надану дітям можливість познайомитися з творами відомих українських письменників і поетів, найкращими зразками усної народної творчості.

«Даруйте радість!» - такими словами розпочинається перший розділ книги. І цей лист — вияв нашої вдячності за подаровану вами радість пізнання, спілкування з чудовою книгою.

Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Прийміть нашу щиру подяку за ваш щедрий дарунок – книги та оргтехніку, які будуть використані для розвитку й покращення якості освіти сільських дітей .

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна, сильна і красива!

Ми вдячні Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області за розуміння наших проблем і підтримку. Сподіваємось на подальшу співпрацю й досягнення спільної мети: «Змінимо майбутнє разом!».