Табір «Барвінок» готується до приїзду юних відпочивальників

09.06.2017
Табір «Барвінок» готується до приїзду юних відпочивальників

 

В оздоровчому таборі «Барвінок», що у селі Курулька Барвінківського району, тривають останні приготування до початку відпочивального сезону. 10 червня заклад гостинно відкриє свої двері для 65 дітей з різних куточків Харківської області. 

Цей сезон стане для табору п’ятнадцятим за рахунком. Заклад готували до літа ретельно: у корпусах і технічних приміщеннях проведено поточний ремонт, пофарбовано лавки та альтанки, замінено освітлення, встановлено додаткові туалети. Роботи профінансував Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, який співпрацює з “Барвінком”  другий рік поспіль.

“Минулорічний досвід співпраці з табором був дуже успішним. Натхненні цим успіхом, а головне — захопленими відгуками дітей і їхніх батьків, ми вирішили продовжити роботу з “Барвінком”. Звісно, Фонд не обмежився виключно ремонтом, ми готуємо багато сюрпризів для дітлахів — на них чекає насичена розважальна програма, зустрічі з успішними людьми, корисні майстер-класи”, - розповідає голова Наглядової ради Фонду Валерій Дема.

Першим з таких сюрпризів стане новий спортивний майданчик, який днями з’явиться на території закладу. Також найближчим часом буде очищено від очерету та благоустроєно пляж неподалік “Барвінку”, де у спеку купаються вихованці табору.