Табір “Барвінок”: місце, куди вертаються знов і знов

06.07.2017
Табір “Барвінок”: місце, куди вертаються знов і знов

 

У дитячому таборі “Барвінок” розпочалася друга зміна: 5 липня заклад  прийняв ще 65 дітлахів, які будуть оздоровлюватися тут протягом 21 дня. Майже всі гості - вже досвідчені барвінчата, які відпочивали в цьому таборі у попередні роки. Раз побувавши у “Барвінку”, діти залюбки повертаються сюди знову.

13-річний Саша Воронкін прибув до табору з селища Близнюки. Минулого року хлопець вперше приїхав на відпочинок до “Барвінку” - і просто закохався у це місце. Тож коли цього літа батьки запропонували йому вибір - табір на Чорному морі в Одеській області або “Барвінок”, він не вагався ані секунди.

“Я дуже чекав поїздки у цей табір! Ми домовилися з друзями, з якими я познайомився тут минулого року, що цього літа знову зустрінемося у “Барвінку”. І так і сталося. Я дуже радий, що ми всі тут зібралися - відпочинок буде класний, я впевнений!”, - каже хлопець.

Відкриття другої зміни пройшло за традиційним сценарієм: урочиста лінійка, посвята у барвінчата, привітання від гостей і друзів табору. Поздоровити дітей з початком відпочинку у “Барвінку” приїхали представники місцевої влади та благодійники, які надають закладу матеріальну й організаційну підтримку.  

“Приємно бачити знайомі обличчя - багатьох з вас я пам’ятаю ще з минулого літа, - звернувся до дітлахів Ігор Макаревич, координатор Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області у Барвінківському районі. - Те, що ви знову повернулися до “Барвінку”, - найкращий комплімент для персоналу табору і для нашого Фонду. Попереду на вас чекає багато цікавинок, тож бажаю усім гарного та незабутнього відпочинку!”.

“Цей табір - справжня перлина Барвінківщини. Тут немає моря, зате є мальовничі пейзажі, цілюще повітря та чуйний колектив, який прагне догодити кожній дитині, - зазначив голова Барвінківської райдержадміністрації Володимир Ромах. - Я радий, що цей табір фактично став всеукраїнським, адже сюди приїжджають відпочивати не лише з усієї Харківщини, але й з інших областей”.

Цього літа “Барвінок” приймає особливих гостей - учнів Щастинської санаторної школи-інтернату (Луганська область). На першій зміні у таборі побувало 15 школярів, ще 30 будуть оздоровлюватися тут протягом другої зміни. Діти з Луганщини відпочивають у “Барвінку” безкоштовно - путівки для них придбав Благодійний фонд “Дар”.

“Наш Фонд опікується кількома дитячими таборами, але “Барвінок” для нас - особливий проект. Минулого року, коли ми почали співпрацювати з цим закладом, відгуки про нього  були дуже гарні. Тож цього року ми привезли сюди на відпочинок дітей з Луганської області. На другій зміні буде одзоровлено 30 дітей: 15 - протягом перших десяти днів і ще 15 - протягом останніх десяти днів”, - розповіла голова правління Благодійного фонду “Дар” Валентина Подгорна.

Усі діти, які приїхали до “Барвінку” на другу зміну, отримали приємні подарунки від фонду “Дар” - яскраві щоденники друзів. Вихованці табору зможуть записувати у них враження від відпочинку та адреси і телефони своїх нових товарищів.

Як і минулої зміни, на дітей чекає насичена розважально-навчальна програма, різноманітні майстер-класи, спілкування зі студентами Української Академії Лідерства, а також екскурсія до Святогірської лаври.