ТРК «Слобожанське ФМ» виграла конкурс на мовлення у 5 районах

30.08.2018
ТРК «Слобожанське ФМ» виграла конкурс на мовлення у 5 районах

ТРК «Слобожанське ФМ», засновником якої є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, перемогла у конкурсі на мовлення у населених пунктах Харківщини. Компанія отримала у своє розпорядження 5 радіочастот у Барвінківському, Зміївському, Ізюмському, Великобурлуцькому та Балаклійському районах.

Підсумки конкурсу Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення підбила 29 серпня. Згідно з результатами, ТРК «Слобожанське ФМ» одержить ліцензії на цілодобове мовлення у таких населених пунктах і на таких частотах:

-          м. Барвінкове 103,4 МГц,

-          м. Зміїв – 90,8 МГц,

-          м. Ізюм – 89,7 МГц,

-          с. Плоске (Великобурлуцький район) – 100,1 МГц,

-          м. Балаклія – 104,9 МГц.

«Ми довго до цього йшли, спочатку замовляли прорахунок ФМ-частот – на це пішов цілий рік, потім брали участь у конкурсі. Перша спроба була невдалою, а ось друга нарешті призвела до бажаного результату, - зазначає директор ТРК «Слобожанське ФМ» Олег Борщов. - Нам вдалося переконати Нацраду, що ми серйозно налаштовані, і нас почули. Тож будемо йти далі, будемо розвивати ФМ-мовлення в Харківській області – передусім робитимемо якісний контент, цікавий місцевим жителям».

Регіональна, соціально орієнтована, аполітична та некомерційна – ось ключові характеристики ТРК «Слобожанське ФМ». Програма мовлення компанії складатиметься з двох блоків – інформаційного та розважального. Інформаційна частина буде включати новини району, коментарі та поради юристів, обговорення з громадськістю місцевих проблем, а розважальна – музику, концерти за заявками, інтерв’ю з цікавими людьми, краєзнавчі та гумористичні передачі. Також планується підтримувати з аудиторією зворотній зв’язок за допомогою власного сайту,  соцмереж і телефонної «прямої лінії».

Радіо «Слобожанське ФМ» готове розпочати мовлення найближчим часом – для цього є все необхідне технічне обладнання та кадрові ресурси.