У «Барвінку» – нова зміна відпочивальників

31.07.2017
У «Барвінку» – нова зміна відпочивальників

 

В третій раз за сезон дитячий табір «Барвінок» приймає дорогих гостей – 65 хлопчиків і дівчат, які приїхали сюди на відпочинок з усієї Харківської області. Діти будуть оздоровлюватися у закладі, розташованому поміж мальовничих схилів Барвінківщини, протягом наступних  трьох тижнів.

Відкриття зміни – це завжди велике свято у «Барвінку». Весь колектив закладу зібрався на урочистій лінійці, щоб щиро привітати дітей у таборі та влаштувати їм по-домашньому теплий прийом. Після прослуховування гімну України та підняття державного прапору перед юними відпочивальниками виступила директор «Барвінку» Лідія Єфремова, яка урочисто оголосила зміну відкритою й побажала своїм гостям гарного відпочинку. Далі дітей посвятили у барвінчата, роздавши кожному фірмову футболку, кепку та яскраву краватку. Для харків’янина Михайла Липчана це вже друга в його житті церемонія посвяти – торік він також відпочивав у «Барвінку».

«З Харкова сюди їхати далеко, але воно того варте, - каже хлопець. – Минулого літа мені тут дуже сподобалося, тому я радий повернутися сюди знову. У «Барвінку» життя геть інше, ніж у великому місті – тут навкруги природа, тиша, тут спиться солодко і їсться смачно! Кожного дня футбол, усілякі розваги, і вожаті класні – я вже з ними познайомився».

На третій зміні у таборі відпочивають переважно діти пільгових категорій: з багатодітних або малозабезпечених родин, сироти, діти вимушених переселенців, учасників АТО, а також обдаровані хлопці й дівчата. Усі вони оздоровлюються у «Барвінку» безкоштовно, путівки оплатили партнери закладу – Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, фонд «Дар» та компанія AgroGeneration.

«Кожна дитина має отримати влітку заряд енергії, вітамінів, позитивних емоцій, - зазначає Ігор Макаревич, координатор Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області у Барвінківському районі. -  На жаль, ми не можемо кардинально змінити життя цих дітей. Зате ми можемо подарувати їм три тижні цікавого та веселого відпочинку, під час якого вони навчаться самостійності, знайдуть нових друзів, отримають корисний досвід і знання».

«Ми вдячні усім благодійникам, що виділили кошти на путівки. Особлива подяка  Ігорю Макаревичу – за щоденну турботу, за допомогу у підготовці табору до літа. На третю зміну до нас приїхали чудові дітки, енергійні та талановиті. Ми дуже постараємося, щоб їм у таборі було затишно, весело та цікаво», - обіцяє директор закладу Лідія Єфремова.           

Нудьгувати маленьким відпочивальникам точно не доведеться – для них щодня працюватимуть гуртки за інтересами, проводитимуться спортивні та творчі змагання, вікторини, конкурси. А ще дітки зможуть відправитися у захоплюючу екскурсію до Святогірської лаври, відвідати майстер-класи з журналістики та побачити виступ професійного танцювального колективу.