У «Барвінку» провели додому діток з першої зміни

30.06.2017
У «Барвінку» провели додому діток з першої зміни

 

Двадцять один день відпочинку пролетів, як одна година! У дитячому таборі «Барвінок» відбулося урочисте закриття першої зміни, протягом якої тут оздоровилося 65 дітей з Харківської та Луганської областей.

Останній день у таборі – одночасно і радісний, і сумний. Адже після святкового концерту та дискотеки доведеться попрощатися з новими друзями і полишити гостинний заклад, де було так весело й цікаво. Втім, кожна дитина увезе в своєму серці часточку «Барвінку» і безліч приємних спогадів.        

«В цьому таборі я був 8 разів. І кожного літа я хочу потрапити саме сюди. Тут мене розуміють, я відчуваю турботу  і  доброту  від кожного працівника», - каже Ілля Губа з 4-го загону.

«Я вперше відпочивала у «Барвінку». Тут мені сподобалося все. Тут як вдома, всі до дітей усміхаються, обов’язково запитують, чи я не сумую. А які тут смачні тістечка! Наступного року я обов'язково повернуся у «Барвінок», - обіцяє Надя Богатирьова з 2-го загону.

На закриття першої зміни до табору приїхали представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, які вже друге літо опікуються закладом. На згадку про відпочинок у «Барвінку» вони подарували дітям сувеніри – постери зі світлинами дітлахів і вожатих, стильні браслети та дитячу газету «Барвінок». А ще кожна дитина отримала український прапорець – закриття зміни прийшлося на наступний день після Дня Конституції України. На цьому сюрпризи не скінчилися: благодійники нагородили вихованців табору, які взяли участь в оголошеному Фондом конкурсі творів «Яскрава особистість поруч зі мною». Авторам кращих робіт – Анастасії Смілаш, Дар’ї Лисовій та Дмитру Миронову – було вручено годинники з логотипом Фонду.           

«Ми, дорослі, дуже старалися, щоб кожен день відпочинку у таборі «Барвінок» став для вас незабутнім, щоб ви набралися гарних вражень, оздоровилися, здобули нові знання, - звернувся до дітей голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. – І судячи з ваших усміхнених облич, нам це вдалося. Дякую вам за щирість, активність і готовність пізнавати нове – це для нас найкращий стимул рухатися далі, продовжувати та розвивати співпрацю з табором».

Ще одним подарунком для дітей стала пізнавальна екскурсія до Святогірської лаври, яку було організовано наприкінці першої зміни. Координатор Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич ініціював цю екскурсію, щоб познайомити вихованців табору з духовною та архітектурною перлиною Східної України, розширити їхній світогляд і культурні горизонти. Більшість дітлахів побували у Святогір’ї вперше у житті.

«Чудово, що табір «Барвінок» є тим місцем, де діти не просто оздоровлюються влітку, але й розвиваються як особистості, отримують яскраві враження, корисний досвід. Кожного року тут готують нову пізнавально-розважальну програму, тож приїжджати сюди завжди цікаво!», - зазначає начальник відділу освіти Барвінківської РДА Наталія Коптєва.

Наступна зміна розпочнеться у таборі 5 липня. Відпочивати сюди приїде 65 хлопців і дівчат, в тому числі дві групи дітей з Луганщини.