У Барвінківському районі нагороджено переможців конкурсу творів

20.05.2017
У Барвінківському районі нагороджено переможців конкурсу творів

 

Цінні призи від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області отримали школярі Барвінківщини, які стали переможцями конкурсу творів на тему «Я – депутат місцевої ради». Церемонія нагородження пройшла у Барвінківській районній раді. Подарунки вручили авторам кращих творів у районі, а також учням, чиї роботи перемогли на рівні навчальних закладів.   

Участь у конкурсі взяли одинадцятикласники з шести шкіл Барвінківщини. Кожен у своєму творі описав ті позитивні зміни, які б він запровадив у рідній громаді, маючи статус депутата місцевої ради. З’ясувалося, що діти прагнуть простих і цілком реальних речей: чистих вулиць, гарних доріг, сучасних дитячих і спортивних майданчиків. Особливе враження на журі справила робота Альони Сірецької, яка навчається у Гусарівській школі – твір дівчини визнали найкращим у Барвінківському районі. За чесно здобуте перше місце організатори конкурсу вручили школярці планшет і сертифікат, який спрощує вступ до Української Академії лідерства.

«Було цікаво взяти участь у цьому конкурсі, уявити себе депутатом місцевої ради. Бо мені як жителю села Нікополь хочеться вносити свій вклад у його розвиток. На мою думку, треба більше уваги приділяти молодому поколінню, тому що у нашому селі мало що робиться для молоді. Маючи депутатські повноваження, я б це виправила», - зазначає Альона Сірецька.               

Друге місце у районі – у Руслани Богонос, учениці Барвінківської школи № 3, а третє місце здобув Артем Онипченко, який навчається у Гаврилівському НВК. Обидва написали самобутні та змістовні твори, за що отримали від Фонду корисні призи: Руслана – смартфон, Артем – зовнішній вінчестер. Організатори конкурсу нагородили і переможців на рівні навчальних закладів. Учням, які зайняли призові місця у своїх школах, були вручені флеш-накопичувачі, акумулятори Power Bank і навушники.

«Найголовніше, що ви не байдужі до того, що відбувається навколо вас. У майбутньому вам доведеться зіткнутися з тим, що вам будуть заважати зробити те, що ви задумали. Вам будуть казати, що ви білі ворони. Але пам’ятайте: білі ворони не ви, а ті, хто вам заважатиме. А ви – це сила, ви – майбутнє!», - звернувся до школярів Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.  

«Талант – це краплина здібності і море праці. Бажаю, щоб учасники цього конкурсу не розгубили свій талант, бо ви – наша надія. З вами наша країна обов’язково матиме краще майбутнє», - впевнена голова Барвінківської районної ради Валентина Щолок.

За результатами конкурсу Фонд планує випустити видання, в якому будуть зібрані усі побажання школярів з кожного району. Це видання буде передане не тільки депутатам місцевих рад, але й народним обранцям у Верховній Раді. Благодійники зазначають: це буде перший депутатський наказ, повністю сформований дітьми Харківщини.

«Такі конкурси – великий стимул для школярів. Для дітей це можливість відкрити свої мрії, розповісти про те, що треба зробити, щоб Барвінківський район став кращим не тільки в області, а й в усій країні», - каже координатор Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич.

Перший етап конкурсу творів на тему «Я – депутат місцевої ради» проводився у Близнюківському, Балаклійському, Валківському, Барвінківському і Первомайському районах. Участь у ньому взяли майже шістсот школярів, які представляють 72 навчальні заклади.