У Барвінківському районі проведено інформаційний семінар

06.03.2017
У Барвінківському районі проведено інформаційний семінар

 

Експерти Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області продовжують інформувати депутатів місцевих рад і чиновників про найважливіші зміни у сфері місцевого самоврядування. На семінарі у Барвінківському районі було розглянуто дві актуальні теми – електронне декларування та новинки земельного законодавства.

У депутатів і посадовців органів місцевого самоврядування залишається все менше часу для того, щоб заповнити електронні декларації та подати їх до Нацагентства з питань запобігання корупції. Зробити це необхідно до 1 квітня, однак більшість потенційних декларантів ще не готова до даної процедури. І сам порядок заповнення е-декларації, і критерії внесення інформації до неї викликають багато питань. Тож експерт Фонду Олег Конотопцев презентував депутатам і  чиновникам Барвінківщини покрокову інструкцію з заповнення декларації, а також надав роз’яснення щодо спірних моментів.

«Ми почули багато нової корисної інформації, яка, певен, допоможе без проблем пройти процедуру декларування, - зауважує заступник голови Барвінківської районної ради Віктор Ухань. - Навіть для мене особисто деякі моменти стали відкриттям. Зокрема, в ході обговорення я згадав про акції, які придбав більше 20 років тому. Тепер я знаю, що їх треба шукати та заносити до декларації».

Барвінківщина – сільськогосподарський район, тому доповідь експерта Фонду з земельних питань Романа Леонова учасники семінару також слухали з великим інтересом. Він розповів про останні новинки у земельній сфері та поділився своїм баченням того, як ці зміни можуть бути застосовані на практиці.

«Було цікаво послухати експерта, бо протягом минулого року багато чого змінилося у земельному законодавстві. Дуже багато корисної інформації почули на семінарі», - ділиться враженнями депутат Барвінківської районної ради Роман Понімаш.         

Цикл інформаційних семінарів, які проводить Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, триває. Наступна зустріч з експертами відбудеться у Первомайському районі.

Фото