У Харкові пройшов забіг на підтримку важкохворих дітей

29.10.2018
У Харкові пройшов забіг на підтримку важкохворих дітей

Біг заради життя. У Харкові відбувся благодійний забіг CHILD HELP RUN, організований ГО «ЕкспертиЗА Реформ» у партнерстві з Фондом соціального розвитку Харківської області. Зібрані на заході кошти підуть на облаштування кімнати сенсорної інтеграції у відділенні паліативної допомоги Харківської міської дитячої лікарні № 5.

Для учасників благодійного забігу остання неділя жовтня стала аномально теплою не тільки в прямому, а й у переносному сенсі. Організаторам CHILD HELP RUN вдалося створити по-справжньому дружню та доброзичливу атмосферу, об’єднавши людей, закоханих у спорт і готових висловити свою підтримку сім’ям важкохворих дітей. Загалом у забігу взяли участь 164 людини – це професійні легкоатлети, представники аматорських бігових клубів і просто небайдужі харків’яни. Бігли навіть діти – наймолодшому спортсмену було всього п’ять років.

«Метою нашого заходу є привернення уваги суспільства до дитячої паліативної допомоги і необхідності її розвитку в Україні. Ми хочемо висловити підтримку батькам, діти яких потребують паліативної допомоги. Сьогодні до нас приєдналось понад 160 небайдужих харків'ян. Приємно, що бігова спільнота Харківщини із задоволенням підтримала наш захід. На цьому ми не будемо зупинятись і докладатимемо й інших зусиль для розвитку дитячої паліативної допомоги на Харківщині», - зазначає Юрій Георгієвський, голова Координаційної ради ГО «ЕкспертиЗА Реформ».  

Забіг CHILD HELP RUN проходив на велодоріжках у Лісопарку. Свої сили можна було спробувати у двох дистанціях: на 5 і на 10 кілометрів. Ці дистанції успішно здолали всі учасники, в тому числі голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. Фонд виступив партнером заходу, забезпечивши організаційну та інформаційну підтримку.   

«Враження від забігу чудові, було приємно побачити серед учасників знайомих спортсменів, громадських діячів, які долучилися до цієї благородної ініціативи. Я пробіг 5-кілометрову дистанцію та побив свій особистий рекорд – певно, сил додала та добра мета, заради якої все і відбувалося, - каже голова правління Фонду Євген Шаповал. – Гадаю, місія цього забігу виконана на 100 %».

Завдяки CHILD HELP RUN вдалося зібрати понад 40 тисяч гривень. Ці кошти будуть спрямовані на купівлю обладнання для кімнати сенсорної інтеграції у відділенні «Дитячий хоспіс» при Харківській міській дитячій лікарні № 5. Хоспіс обслуговує важкохворих дітей, які потребують паліативної допомоги.

Кожен учасник благодійного забігу отримав іменну подяку, а переможців нагородили цінними призами – різноманітним спорядженням і аксесуарами для бігу. Заохочувальні подарунки вручили також дітям.