В активі Фонду вже два «Ангели добра»

29.03.2018
В активі Фонду вже два «Ангели добра»

Ще одна перемога – тепер у Регіональному конкурсі «Благодійна Харківщина-2017». Фонд соціального розвитку Харківської області здобув перше місце у номінації «Благодійність в освіті та культурі». Символічну нагороду – статуетку «Ангел добра» і диплом – представникам Фонду вручив сьогодні під час урочистої церемонії президент БФ «Карітас Україна» отець Андрій Нагірняк.

Цього року вперше організатори Національного конкурсу «Благодійна Україна» вирішили окремо відзначити кращих доброчинців і волонтерів Харківської області. Так було започатковано Регіональний конкурс «Благодійна Харківщина», до участі в якому долучилися найпотужніші місцеві фонди та громадські організації. Усього на конкурс було подано 32 заявки у таких номінаціях: «Благодійність в громадському секторі», «Регіональна благодійність», «Благодійність в соціальній сфері» та ««Благодійність в освіті та культурі».

Переможців і лауреатів регіонального конкурсу сьогодні зібрали в офісі  БФ «Карітас Харків», де їх було нагороджено статуетками «Ангел добра» та дипломами. Для Фонду соціального розвитку Харківської області це вже другий «Ангел добра» - раніше доброчинна організація перемогла в Національному конкурсі «Благодійна Україна».