В селі Піщанка чекають на лікарів для дітей та жінок

11.09.2015
В селі Піщанка чекають на лікарів для дітей та жінок

 

Фонд пообіцяв допомогти.

Про це в ході зустрічі з питання створення нових робочих місць повідомив голова Наглядової ради Благодійного Фонду соціального розвитку Валерій Дема.

Ідея програми полягає в тому, що кожен житель села може створити свій бізнес-проект, реалізувавши його за гроші Фонду. Зробити з ідеї справжній бізнес-план допоможе економіст, який щотижня приїжджатиме і проводитиме зустрічі з жителями села. Фонд готовий вкласти в кожен проект від 50 до 150 тисяч гривень. Кожне село, яке бере участь в програмі, отримає близько 300 тисяч гривень. Які саме проекти реалізовувати, вирішить громада на загальному голосуванні. На кожні 100 тисяч повинно бути створено по 2-3 офіційних робочих місць. Віддавати гроші треба буде без відсотків через три роки, коли підприємство вже приноситиме прибуток. У результаті сума, яку повернуть підприємці, буде виділена на новий проект в цьому ж селі.

«У Барвінківському районі був схвалений проект з виробництва брикетів для опалення. У Печенізькому районі – проект із створення центру збору та продажу молока. Вони вже знаходяться на стадії фінансування. Низка проектів проходить фінальну частину оцінки», - розповідає Валерій Дема.

За його словами, у Піщанці жителі виявили інтерес і до інших проектів Фонду.

«Було багато питань з роботи Фонду в цілому. Тут побувала наша бригада з медичної програми, було багато побажань, як покращити цю програму. Ми їх обов’язково врахуємо.  Наприклад, постараємося залучити до медичної бригади більше дитячих лікарів, а також лікарів, які спеціалізуються на жіночих проблемах», - прокоментував Валерій Дема.