Вихованці Біляївського НВК отримали іграшки від Фонду

07.04.2017
Вихованці Біляївського НВК отримали іграшки від Фонду

 

Машинки, пластиковий посуд, візочки, розвиваючі ігри та тематичні набори отримали у подарунок малята, які відвідують Біляївський навчально-виховний комплекс у Первомайському районі. Забавки для дітлахів придбав Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.     

24 пари дитячих оченят уважно стежать за великою коробкою – вихованцям молодшої групи ось-ось почнуть роздавати нові іграшки. Представник Фонду Микола Тарасенко дістає першу забавку, і малята вмить обступають його гуртом, щоб поскоріше отримати подарунки. З таким само нетерпінням і радістю зустрічають іграшки й вихованці старшої групи. Дітлахи настільки захопилися новинками, кажуть вихователі, що довелося відмінити традиційну прогулянку.

«За дев’ять років роботи дитячого садочка оце у нас другий раз оновилися іграшки. Ми дуже вдячні Фонду, бо нам були потрібні тематичні іграшки для проведення занять – пожежна машина, швидка допомога, перукарня, набір посуду і таке інше. Дітки прийняли їх з великою радістю, вони сьогодні і гуляти не ходили, бо їм так хотілося роздивитися всі ці іграшки», - розповідає Наталія Кушлик, заступник директора дошкільного підрозділу Біляївського НВК.

Цей дитячий садочок – один на три сільські ради. Сюди приводять малят з Біляївки, Петрівки, Суданки, Веселого, Роздолля, Побєди, Паризького. Усього в закладі виховується 53 дитини віком від трьох до шести рочків. Групи переповнені, іграшок, посуду та меблів не вистачає, тож адміністрації садочка доводиться звертатися по допомогу і до батьків, і до благодійників.

«Кожна дитина повинна зростати в умовах, сприятливих для її розвитку, в якому б віддаленому селі вона не жила. Саме тому Фонд активно співпрацює з дитячими закладами Харківщини, допомагає їм з ремонтом, закуповує іграшки, меблі, дидактичні матеріали. Діти – наше майбутнє, і ми прагнемо, щоб це майбутнє було успішним та щасливим», - зауважує координатор Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко.    

Нагадаємо, Фонд реалізує у Харківській області програму всебічного освітнього та культурного розвитку дітей. Вона передбачає підтримку дитячих садочків, шкіл, бібліотек, будинків культури тощо.

Фото